Letáky, propagace

Moderátor: PKS Karlovarsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Letáky, propagace

Příspěvekod Stanislav.Rezek » 05 srp 2009, 20:10

Hledám někoho kdo by mi mohl pomoci s roznosem letáků, nejlépe z KV a Chebu....
Letáků mám kolem 1000 k vylepení (A4/A5), ke čtení je to slabší (kolem 200), pomalu je po známých přidělávám a Mar. Lázně už jsem docela obstral... Najde se někdo?
Pokud by mi někdo mohl pomoci s kopírováním - budu jen rád... Děkuji
IT Pirát všech pirátů :-)
Stanislav.Rezek
Člen KS Karlovarský kraj

Dal poděkování: 0 krát
Dostal poděkování: 3 krát

Re: Leáky, propagace

Příspěvekod Petr.Tresnak » 07 srp 2009, 22:37

Letáků a plakátu bude ještě víc :) .. a členů taky. Už mám přislíbeno od dvou lidí z Chebu, že se aktivně zapojí. Pro pokrytí KV kraje by ještě nebylo špatný sehnat někoho v Sokolově.
Ale asi můžem přenechat tyhle debaty na SZ, neb tady stejně ty žádosti o nápady a roznosy nebudou mít takovou čtivost.
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.
Petr.Tresnak
Poslanec Parlamentu ČR

Dal poděkování: 807 krát
Dostal poděkování: 833 krát

Re: Letáky, propagace

Příspěvekod Patrik.Timura » 25 srp 2009, 00:52

Já něco poroznáším tady po Chodově, ale vyhláška bohužel vylučuje lepení plakátů po městě, krom míst k tomuto určených, a těch moc není, a stačí mi na ně vlastní tiskárna :)

Osobně bych rád nabídl k propagaci vlastní auto, není to žádná skořápka a jezdím s tím kolem 1000 km týdně, jenom nevím kde na to sehnat ty samolepky.

Minulý týden jsem byl v kontaktu s panem L. Paštékou z Chodovských listů, nabídl jsem že jim pomůže s jejich otřesnou www prezentací, navrhl jsem schůzku, termín, ale nedostal jsem žádnou odpověď. Rád bych jim poslal nějaký pirátooslavný článek na téma autorského práva a průhlednosti financování politických stran, ale to bych ho musel nejdřív napsat - nemáme někde nějaký pěkný mustr?

Vypotil jsem jeden článek na mých stránkách https://www.vypocetni.technika.cz , snažím se o srovnání alternativních stran, mezi něž počítám také tu naši, ale já prostě nejsem spisovatel :) viz https://www.vypocetni.technika.cz/pro%C4%8D-volit-pir%C3%A1ty . Snad se bude líbit.
Patrik.Timura
Člen KS Karlovarský kraj

Dal poděkování: 172 krát
Dostal poděkování: 157 krát

Příspěvekod Cony » 25 srp 2009, 21:32

taky se aktivne zapojuju do propagace ČPS...sem z KV tak kdyžtak se ozvětě ....nemam moc letáků .....ale propaguju jak to jen jde.... ;)
Cony
Uživatel fóra – není člen Pirátů

Dostal poděkování: 0 krát

Příspěvekod Cony » 25 srp 2009, 22:06

Petr Tresnak píše:Letáků a plakátu bude ještě víc :) .. a členů taky. Už mám přislíbeno od dvou lidí z Chebu, že se aktivně zapojí. Pro pokrytí KV kraje by ještě nebylo špatný sehnat někoho v Sokolově.
Ale asi můžem přenechat tyhle debaty na SZ, neb tady stejně ty žádosti o nápady a roznosy nebudou mít takovou čtivost.
Cony

Příspěvekod Cony » 25 srp 2009, 22:08

Petr Tresnak píše:Letáků a plakátu bude ještě víc :) .. a členů taky. Už mám přislíbeno od dvou lidí z Chebu, že se aktivně zapojí. Pro pokrytí KV kraje by ještě nebylo špatný sehnat někoho v Sokolově.

čau hale já bych ti klidně s tim helfnul...já sem se aktivně podílim na propagaci v letákový formě ale moje tiskárna nestačí.....tak kdybys potřeboval ozvi se....jo a nevíš jak to je s těma samolepkama ?? docela by mě to zajímalo....Čony
Cony

Příspěvekod Stanislav.Rezek » 25 srp 2009, 22:14

Samolepky samozřejmě můžou být, chce jen říci kolik kusů a jaké... Budu si také objednávat, tak mi dej vědět
IT Pirát všech pirátů :-)
Stanislav.Rezek
Člen KS Karlovarský kraj

Dostal poděkování: 3 krát

Příspěvekod Cony » 25 srp 2009, 22:20

jasný taky bych si objednal...a kolik tak stojí jedna??? a jak s těma letákama ?
Cony

Příspěvekod Petr.Tresnak » 25 srp 2009, 23:06

Cony píše:
čau hale já bych ti klidně s tim helfnul...já sem se aktivně podílim na propagaci v letákový formě ale moje tiskárna nestačí.....tak kdybys potřeboval ozvi se....jo a nevíš jak to je s těma samolepkama ?? docela by mě to zajímalo....Čony

Super. Do teď jsem žil v přesvědčení, že si Vary budem muset ošéfovat sami. Nikdo z Varů se totiž zatim neozval (a když už jo, tak nakonec vstoupil v Praze).
Pokud Ti už na to tiskárna nestačí, tak něco dovezu při příští cestě do KV.
Pošlu ještě SZ a domluvíme se přesně.
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.
Petr.Tresnak
Poslanec Parlamentu ČR

Dal poděkování: 807 krát
Dostal poděkování: 833 krát

Příspěvekod Cony » 25 srp 2009, 23:22

jasný ....no tak sem první .... ok domluvíme ;) tak dej pak vědět
Cony

Další