Volby 2010 - výsledek

Moderátor: PKS Karlovarsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Volby 2010 - výsledek

Příspěvekod Petr Čaněk » 30 kvě 2010, 13:09

Zdravím,
když si projedete výsledky voleb, tak zjistíte, že Karlovarská ČPS má druhou nejsilnější základnu - po přepočtu na procenta:)
1,08 hlasů pro ČPS - to překonal jen Liberecký kraj s 1,14%
https://www.novinky.cz/volby/psp-2010/vy ... kraj/graf/

Sice jednotlivých hlasů to je málo, ale vzhledekm k počtu lidí v Karlovarském kraji se zde každý jednotlivý hlas projeví výrazněji - což je docela zajímavá výhoda.
Abych to tu trošku oživil, tak sem dávám odkaz na fb skupinu Karlovarksých pirátů - sotva tucet lidí je zatraceně málo...
https://www.facebook.com/group.php?gid=1 ... 845&ref=ts
ČPS se mi líbí a proto jsem nabídl toto:
viewtopic.php?f=5&t=4346
Jedná se o levný profesionální tisk letáků či plakátů - větší či menší množství, pro ČPS vše :) A levně :)

Bohužel poslední dobou nemám moc času sledovat fórum, můžete mě kontaktovat přes e-mail: P.canek@seznam.cz
Kontroluji jej prakticky neustále.
Petr Čaněk
Příznivec Pirátů – Karlovarský kraj

Dal poděkování: 0 krát
Dostal poděkování: 7 krát

Podobná témata

Zpět na Karlovarský kraj