Volby republikových garantů programových bodů

Moderátor: PKS Karlovarsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Volby republikových garantů programových bodů

Příspěvekod Josef.Janu » 19 úno 2015, 15:13

Pomyslné vstupní razítko na mém pirátském indexu, ještě nestačilo ani oschnout a jsem tady s dotazem na krajské pirátstvo ... v těchto dnech byly na fóru vyhlášeny výzvy k výběru garantů programových bodů. Mne osobně velmi oslovil bod "Volnočasové aktivity".
V roce 2006 k zájmu o "komunální politiku" jsem byl nakopnut právě tímto tématem a jeho překrucovaný význam (asi nejznámější kauza Karlovarská losovačka a podpora extraligového sportu schovaná za péčí o mládež). Celé téma volnočasových aktivit mne neuvěřitelně láká (kultura, sport, zájmové spolky, komunity apod. = občanská společnost versus plíživý individualismus a do toho ještě příliv nekontrolovatelně používaných peněz z veřejných zdrojů) a když jsem výzvu uviděl, tak se mi zdálo, že jsme se krásně potkali na správném místě a ve správný čas :)
Samozřejmě, kdybych viděl, že téma je administrováno alespoň průměrně, tak bych si nedovolil ani pípnout, ale ten pocit není, jak získat.
Takže dotaz: našel bych v kraji podporu pro kandidaturu na garanta tohoto bodu?
V nejbližších dnech dám dohromady požadované informace a snad srozumitelně a ve zkratce formuluji své postoje a zveřejním je na stránkách ... děkuji za reakce :)

Za tento příspěvek dostal jeho autor Josef.Janu 3 poděkování od:
Daniela.Bila, Petr.Tresnak, YjM
Josef.Janu
Místní předsednictvo

Dal poděkování: 137 krát
Dostal poděkování: 431 krát

Podobná témata

Zpět na Karlovarský kraj