Kampaň 2013-2014 - brainstorming

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)

Dodržujte prosím pravidla fóra.

Re: Volbni program 2014 - brainstorming

Příspěvekod Jakub.Stacke » 26 črc 2013, 21:37

Byl bych rad, kdyby Pirati meli v programu OKAMZITE RESENI SITUACE OKOLO VEPRINA V LETECH U PISKU! IMHO nedopvedu si predstavit co by se delo kdyby podobny veprin fungoval nebo vznikl u Terezina, nebo podliz pamtniku Vojna...
Domestikovaný punker tel.773380320
FB: https://www.facebook.com/jakub.stck

Smrt Synotu! Úplně jakoby nevím proč chci co chci, ale vím že jsem nešel tak daleko, abych byl někde.
Palačinky a puče pro všechny!

Za tento příspěvek dostal jeho autor Jakub.Stacke 2 poděkování od:
Martin.Shanil, Martin.Smida
Jakub.Stacke
Uživatel fóra – není člen Pirátů

Dal poděkování: 597 krát
Dostal poděkování: 805 krát

Příspěvekod Helca » 01 srp 2013, 01:19

jkbstck píše:Byl bych rad, kdyby Pirati meli v programu OKAMZITE RESENI SITUACE OKOLO VEPRINA V LETECH U PISKU! IMHO nedopvedu si predstavit co by se delo kdyby podobny veprin fungoval nebo vznikl u Terezina, nebo podliz pamtniku Vojna...

No já tedy moc ne. Nadělá se kolem toho tolik jen proto, že lidé považují prasata za méněcenná zvířata. Kdyby tam chovali koně, tak problém není. Aspoň myslím.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Helca 3 poděkování od:
Karel.Rada, Katerina.Marketa.Matouskova, Tomas.Martinek
Helca
Příznivec Pirátů – Praha

Dal poděkování: 177 krát
Dostal poděkování: 252 krát

Příspěvekod Petr.Vileta » 01 srp 2013, 02:44

Helca píše:
jkbstck píše:Byl bych rad, kdyby Pirati meli v programu OKAMZITE RESENI SITUACE OKOLO VEPRINA V LETECH U PISKU! IMHO nedopvedu si predstavit co by se delo kdyby podobny veprin fungoval nebo vznikl u Terezina, nebo podliz pamtniku Vojna...

No já tedy moc ne. Nadělá se kolem toho tolik jen proto, že lidé považují prasata za méněcenná zvířata. Kdyby tam chovali koně, tak problém není. Aspoň myslím.

Také si myslím. Navíc on ten vepřín je jen na části pozemku bývalého koncentráku a za druhé vzniknul už v 70. letech za komoušů a později bylo JZD privatizované. Teď, po 20 letech, má stát někomu platit za vyvlastnění?
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Já vyjdu s každým, ale s kým nemohu vyjít, s tím vyběhnu.
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj

Dal poděkování: 21874 krát
Dostal poděkování: 19232 krát

Příspěvekod Jakub.Stacke » 01 srp 2013, 08:08

Petr Vileta píše:
Helca píše:

Také si myslím. Navíc on ten vepřín je jen na části pozemku bývalého koncentráku a za druhé vzniknul už v 70. letech za komoušů a později bylo JZD privatizované. Teď, po 20 letech, má stát někomu platit za vyvlastnění?

No ja budu vzdycky zastance toho at se stim něco dela. Nejlepe vyvlastnit a zbourat. Ja bral jako rusivy element jen to kdyz sem byl v Lidicich a sekala se tam trava a delnici na sebe rvaly, proste jde o pietu a ta se neda vykonat kdyz si musis zacpavat nos... Hlavne mi prijde ze okolo Letu se rozjizdi klasicke Cechackovstvi "toz ciganum sa stavi pomniky a me kazdy hovno da!" Ale ja sem zase histericky cigo-lover a vim ze sem zase druhy extrem...

Smrt Synotu! Úplně jakoby nevím proč chci co chci, ale vím že jsem nešel tak daleko, abych byl někde.
Jakub.Stacke

Re: Kampaň 2013-2014 - brainstorming

Příspěvekod Jakub.Michalek » 01 srp 2013, 18:46

Nemoc Petra Vilety je evidentně nakažlivá, a to i na dálku. Pán Bůh stůj při nás. :roll:

A nyní zpět ke kampani.
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a místopředseda strany

Za tento příspěvek dostal jeho autor Jakub.Michalek poděkování od:
Petr.Kopac
Jakub.Michalek
Republikové předsednictvo

Dal poděkování: 5063 krát
Dostal poděkování: 17313 krát

Příspěvekod Petr.Vileta » 01 srp 2013, 23:32

Jakub Michalek píše:Nemoc Petra Vilety je evidentně nakažlivá, a to i na dálku. Pán Bůh stůj při nás. :roll:

A nyní zpět ke kampani.

Létající špagetové monstrum do toho netahej, protože ono to k tématu bylo. Je třeba si ujasnit náš postoj i k vepřínu v Letech, když už do toho šťourá i OSN. Jen jsem napsal svůj názor, že by se takové věci neměly dělat za státní peníze a bez náhrady majiteli vepřína. Ale klidně na to můžeme uspořádat mezinárodní sbírku a pak nabídnout "Tady máte odškodné a zbořte to." Takovému postupu bych rozuměl.

Takovým stylem, jak do dělají různí ti "humanisté" a profesionální Romové, totiž klidně můžeme chtít po Švédech, aby nám zaplatili za rozstřílené baráky za třicetileté války a mi zase budeme platit reparace Němcům za Husity u Jadranu.
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Já vyjdu s každým, ale s kým nemohu vyjít, s tím vyběhnu.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Petr.Vileta poděkování od:
Karel.Rada
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj

Dal poděkování: 21874 krát
Dostal poděkování: 19232 krát

Příspěvekod Roman.Kucera » 02 srp 2013, 00:35

Můj brainstormingový návrh na kampaň: Vepřínem a dalšími hovadinami se nezabývat v kampani je nevypichovat.
Chcete mě v RV? Klik! :)

Pirátem se človék nestává, pirátem se rodí!

Za tento příspěvek dostal jeho autor Roman.Kucera 3 poděkování od:
Karel.Rada, Petr.Kopac, Petr.Vileta
Roman.Kucera
Garant programového bodu

Dal poděkování: 10361 krát
Dostal poděkování: 19036 krát

Příspěvekod Jakub.Stacke » 02 srp 2013, 08:55

Jakub Michalek píše:Nemoc Petra Vilety je evidentně nakažlivá, a to i na dálku. Pán Bůh stůj při nás. :roll:

A nyní zpět ke kampani.

Nevim co je Nemoc Petra Vilety...
Nechci tu trollit, ale prvni sem postoval prispevek do vlakna "Volbni program 2014-brainstorming" kde sem udajne neresil program ale kampan a měl jsem se vratit zpět k tematu programu.
Ted se vlakno jmenuje "Kampaň 2013-2014-brainstorming" ja do nej prispeju a zase resim co se tady nema resit tedy program a mám se vratit k tematu kampane. Asi sem natvrdly :fet: ale nechapu. Co se tady teda ma resit?

Za tento příspěvek dostal jeho autor Jakub.Stacke poděkování od:
Petr.Vileta
Jakub.Stacke

Příspěvekod Ondrej.Marek » 07 srp 2013, 13:21

nápad do kampaně (videjka) .. pirátská páska přes oko dávající "superschopnosti":
1) záběr na poslance v televizi jak mluví.. místo řeči jen skřeky a pazvuky, obličeje rozostřené(rozkostičkované) - střih, záběr na rodinku u televize u nedělního oběda které to mají jako kulisu a nevnímají to, vstupuje na scénu pirát a dá jim pásku přes oko.. z televize se najednou začnou ozývat slova a rozmazané obličeje jsou ostré a rodina zbystří
2) pře budovou nějakého úradu dva demonstranti (chlap a ženská) s piketama a transparentama.. před vchodem pár poslanců (na záběru několik chlápků v kvádrech s barevnými doplňky k černé (oranžová, fialová, rudá, modrá)) , tváře odvrácené od kamery.. k nim přistupuje týpek v kvádru se zlatejma hodinkama a kufříkem v ruce.. jakmile se přiblíží, přehodí přes ně černý plášť nebo podobnou pokrývku aby nebylo vidět, co se děje .. záběr na demonstranty, jak jsou nasranější, že neviděj, co se děje.. přistupuje pirát a nasadí jim pásky.. záběr na nahý poslance(museli by stát zády aby byly vidět max. zadky) jak si bere kufřík (kterej je najednou průhlednej a vevnitř plnej pěnez) a podepisuje tomu týpkovi s kufříkem nějaký lejstro - střih detailní záběr na lejstro - "ofiko" formulář kde bude jasně vidět spojení "pozměňovací návrh"
možný "lechtivý" konec: střih, záběr na hlavy (maxinálně ke krku vidět) demonstranty jak se na sebe otáčej střich detailní záběr na oči týpka jak mu málem vypadnou z důlků
3) mladý lidi v různejch situacích aktualizujou svoje sociální sítě.. na párty, v práci, doma .. to prostříhaný s týpkem v kanclu sedícím u několika monitorů kde vidí tyhle jejich profily jak tam přibejvaj ty data).. něco vytiskne, zakroužkuje a nese to ukázat svýmu šéfovi.. přichází pirát a těm mladejm lidem nasadí pásku; stříh.. záběr na týpka v kanceláři kde mu na jedné obrazovce místo textů jdou černé proužky, na druhé místo fotek rozmazané nic a na třetí animovaná figurka smějícího se piráta
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU

Za tento příspěvek dostal jeho autor Ondrej.Marek 2 poděkování od:
Katerina.Marketa.Matouskova, Ondrej.Kallasch
Ondrej.Marek
Příznivec Pirátů – Praha

Dal poděkování: 1170 krát
Dostal poděkování: 1541 krát

Příspěvekod Jakub.Stacke » 08 srp 2013, 10:10

mám ohledně předčasných voleb strach že naše +/- cílovka se zase nechá zase obalamutit Karlem s čírem, proto bych část naší kampaně [nejspiš viral] zaměřil na připominaní pr*serů minule vlady. Třeba Centralni registr aut je Piratské téma jak vyšité...

Za tento příspěvek dostal jeho autor Jakub.Stacke 2 poděkování od:
Jakub.Michalek, Ondrej.Profant
Jakub.Stacke

PředchozíDalší

Podobná témata

Zpět na Vnitrostranická diskuse