Zájemci o kandidaturu v předčasných volbách

Moderátor: PKS Liberecky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Zájemci o kandidaturu v předčasných volbách

Příspěvekod Petr.Vyhnal » 12 srp 2013, 13:22

Prosím všechny, kdo mají zájem kadidovat za Piráty (členi i nečleni/příznivci) v nadcházejících předčasných volbách na 4. a dalším místě kandidátky, aby nám to dali vědět v tomto vlákně. V ideálním případě rovnou připojte nějaký malý medailonek/profil o sobě. Můžete také připojit co vás zajímá a čím se případně chcete v politice zabývat. Konkrétní pořadí kandidátů bude teprve projednáno, tedy se nebojte, že když se přihlásíte teď budete příliš nahoře nebo příliš dole. To vše je otázkou dohody...

Update 1: Pokud se nic nezměnilo, má kandidátní listina v Libereckém kraji 17 míst. Takže tu chci vidět aspoň 14 dobrovolníku ;-)

Update 2:
- Aktuální seznam kandidátů je k nalezení v padu: https://pad.pirati.cz/p/lik-volby2013
- Prohlášení kandidáta je ke stažení zde: https://www.pirati.cz/_media/ao/formular ... psp_a4.pdf
- Pokud nemáte možnost předat mi prohlášení osobně, prosím pošlete jej nejpozději ve středu na následující adresu:
Petr Vyhnal
Mozartova 2
466 04 Jablonec n.N.
1. místopředseda KS LiK
Petr.Vyhnal
Krajské předsednictvo

Dal poděkování: 39 krát
Dostal poděkování: 378 krát

Re: Zájemci o kandidaturu v předčasných volbách

Příspěvekod Tomas.Martinek » 12 srp 2013, 13:59

Pokud by se tedy kandidátka nezaplnila jinými, tak se na ní rád přidám jako nestraník:

Ing. Tomáš Martínek
lektor na vysoké škole, podnikatel, skaut
Česká Lípa

Jinak se v tuto chvíli zabývám problematikou nezaměstnanosti a nabídky na trhu práce, takže bych určitě v této problematice pár bodů navrhl.
Ing. Tomáš Martínek, poslanec za Liberecký kraj, místopředseda volebního výboru a člen kontrolního výboru PSP ČR

Za tento příspěvek dostal jeho autor Tomas.Martinek 5 poděkování od:
David.Michal, Jan.Kohler, Martin.Smida, Petr.Bajgar, Petr.Vyhnal
Tomas.Martinek
Poslanec Parlamentu ČR

Dal poděkování: 114 krát
Dostal poděkování: 204 krát

Příspěvekod tomik » 21 srp 2013, 11:35

Budou-li Piráti hledat na Semilsku nabízím se dobrovolně :-) ze Semil mám letité zkušenosti s poslancem Janem Farským, kterého znám jako své boty (je to bohužel i náš starosta). Bazilišek a internetový cenzor, jakého jen tak někdo nepotká - možná s ním máte také své zkušenosti. Rád bych na Semilsku kandidoval proti němu, protože on si to zaslouží ;)

Určitě přispěji k větší otevřenosti, transparentnosti a svobodnému projevu - vím o čem mluvím!

Tomáš Trojan
živnostník, obor 3D grafika a architektura
Semily
tomik
Návštěvník – není člen Pirátů

Příspěvekod Ondrej.Kolek » 22 srp 2013, 08:44

tomik píše:Budou-li Piráti hledat na Semilsku nabízím se dobrovolně :-) ze Semil mám letité zkušenosti s poslancem Janem Farským, kterého znám jako své boty (je to bohužel i náš starosta). Bazilišek a internetový cenzor, jakého jen tak někdo nepotká - možná s ním máte také své zkušenosti. Rád bych na Semilsku kandidoval proti němu, protože on si to zaslouží ;)

Určitě přispěji k větší otevřenosti, transparentnosti a svobodnému projevu - vím o čem mluvím!

Tomáš Trojan
živnostník, obor 3D grafika a architektura
Semily

To je skvělé rozhodnutí.
Dlouhodobě nám v kraji vázne Liberecko a Semilsko.
Potřebujeme v Semilech nastartovat aktivitu v rámci Pirátů a kandidát ve volbách je dobrý začátek :-)
Krajské předsednictvo LK; Garant bodu Věda a Výzkum; Republikový výbor; ondrej.kolek@pirati.cz
"Podle ovoce poznáte dobrý či špatný strom"
Ondrej.Kolek
Krajské předsednictvo

Dal poděkování: 506 krát
Dostal poděkování: 518 krát

Příspěvekod Jan.Lehky » 28 srp 2013, 12:06

Jdu do toho ;-) Jedna cikánka my ještě u mamky v pupku vyvěštila že budu prezident, halt musim nekde a nekdy zacit :D
Hladká řeč a vtíravé chování jsou zřídka částí dobra.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Jan.Lehky 2 poděkování od:
Jan.Kohler, Marek.Forster
Jan.Lehky
Člen KS Liberecký kraj

Dal poděkování: 23 krát
Dostal poděkování: 38 krát

Příspěvekod Patrik Latislav » 30 srp 2013, 14:42

Tak ještě 11 odvážných... 8-)
Patrik Latislav
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj

Dal poděkování: 17 krát
Dostal poděkování: 20 krát

Příspěvekod Marek.Forster » 08 zář 2013, 23:44

Takže já se taky hlásim, doufal jsem že minulej tejden bude schůze, která nebyla :P
A chtěl bych to udělat konečně tak, že budu jako členem :) i když mi to pětikilo trhá strašně koule teda :))
BQ aka Marek Förster

Kuhdpádně kdo nevolí Mažňáka je srab !!!

Za tento příspěvek dostal jeho autor Marek.Forster poděkování od:
Jan.Lehky
Marek.Forster
Člen KS Liberecký kraj

Dal poděkování: 53 krát
Dostal poděkování: 52 krát

Příspěvekod Marek.Forster » 09 zář 2013, 00:04

Jen ještě dodatek k p.Farskému, měl jsem s ním výměnu několika e-mailů a je to fakt demagog. Nejde mu o svobodu, demokracii a lidi ale jen o teplé místečko s TOP09 v hnědeli. Nevím, kdo mohl takovýho pičuse zvolit do sněmovny.
Korespondenci mohu nasdílet k nahlédnutí.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Marek.Forster poděkování od:
Dalibor.Zahora
Marek.Forster
Člen KS Liberecký kraj

Dal poděkování: 53 krát
Dostal poděkování: 52 krát

Příspěvekod Petr.Vyhnal » 09 zář 2013, 07:57

Takze si pisu BQ :-) Jinak schuze zadna byt ofiko nemela, nevim jestli treba Patis neco nevymyslel, ale ja o nicem nevim.
Ad p. Farsky, mel jsem s nim tu cest jen jednou telefonicky a moje sympatie si tim telefonatem rozhodne neziskal...
1. místopředseda KS LiK
Petr.Vyhnal
Krajské předsednictvo

Dal poděkování: 39 krát
Dostal poděkování: 378 krát

Příspěvekod Vaclav.Legner » 09 zář 2013, 15:43

Zdravim,

pro volby do PSP spis jako statista a pro naplneni kandidatky a seznameni lidi s tim, ze je to mysleny vazne. Jinak cilim na komunalky.

nicmene:

Václav Legner
zaměřením vedoucí projektů, aktuálně Inženýr zákaznické kvality
Česká Lípa

https://www.pirati.cz/lide/vaclav_legner
facebook.com/vaclav.legner
(tusim)
kdo vi, vi, kdo nevi, vi kde je PM a muze se zeptat. Jsem v praci, proto ta strucnost. Casem to bude lepsi (casem znamena po stehovani v rijnu)
Naposledy upravil Vaclav.Legner dne 09 zář 2013, 16:37, celkově upraveno 1
Dokud je možné něco s tím dělat, dělej vše co je možné. Pokud už není nic, co by mohlo s věcí pohnout, odejdi v míru.
=> Zamcene thready nectu. Casto behem jejich cteni mam chut reagovat a nemoznost onoho je tak demotivujici, ze na to radsi kaslu od zakladu. Ano, je to problem. Ne NA moji strane, ale V.

Neni tu thread bez hejtu./?/!

Na hacky a carky si hraju jen v mluvenym projevu. Pokud to nekomu vadi, jsem tolerantni, muze si je klidne domyslet:)
Vaclav.Legner
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj

Dal poděkování: 44 krát
Dostal poděkování: 73 krát

Další

Podobná témata

Zpět na Liberecký kraj