Prosincová schůzka v ČL

Moderátor: PKS Liberecky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Re: Prosincová schůzka v ČL

Příspěvekod Petr.Vyhnal » 15 pro 2013, 11:09

Díky všem zúčastněným! Myslím, že schůzka se zadařila, byť se nás nesešlo tolik, kolik jsem doufal. Máme v Lípě koordinátora pro rodící se kandidátku do komunální voleb - Tomáše Martínka (TradeCZ), takže věřím, že se povede ji do podzimních voleb dát do kupy. Další detaily si nechám na schůzku v Liberci příští týden nebo na Krajské fórum v lednu. Jen ta cesta domů z Lípy byla trošku dobrodružnější - nejprve jsme měli s Ivanem problém najít nádraží, kde mi málem ujel vlak :-) Naštěstí, se nám to nakonec podařilo - díky Ivane :-) A potom mi úspěšně ujel vlak v Libeci. Nu což, domů jsem se nakonec dostal, takže vše šťastně zkončilo. Ještě jednou díky všem a doufám, že na nějaké další schůzce příští rok se nás sejde v Lípě víc!
1. místopředseda KS LiK

Za tento příspěvek dostal jeho autor Petr.Vyhnal 4 poděkování od:
David.Michal, Ivan.Mikolas, Jan.Kohler, Tomas.Martinek
Petr.Vyhnal
Krajské předsednictvo

Dal poděkování: 39 krát
Dostal poděkování: 378 krát

Re: Prosincová schůzka v ČL

Příspěvekod Ivan.Mikolas » 15 pro 2013, 22:58

Taky díky za příjemnou schůzku!
A Petrův vlak chycený po poslední vteřině byl dobrej závěr ;)

Koukal jsem na face - tady je odkaz na vlákno ohledně těch poplatků za bydlení:
https://zmrd.krtek.net/pripravovane-predpisy-f566/navrh-zakona-o-sluzbach-spojenych-s-uzivanim-bytu-t15623.html
Ivan Mikoláš, https://www.mcc.cz
člen KS Praha, garant programového bodu Podnikání

Za tento příspěvek dostal jeho autor Ivan.Mikolas poděkování od:
Jan.Kohler
Ivan.Mikolas
Člen KS Praha

Dal poděkování: 1150 krát
Dostal poděkování: 579 krát

Předchozí

Podobná témata

Zpět na Liberecký kraj