platy pirátů v placené politické funkci

Tato podatelna je archivována, nová podání, prosím, podávejte sem: https://redmine.pirati.cz/projects/ao/issues/new
Administrativní odbor vede seznam členů a spravuje členské příspěvky, administruje a moderuje webovou diskuse včetně předsedání jednáním na Internetu.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
  • Podatelna Ao byla přesunuta na Redmine strany, viz odkaz níže, zde již nová podání není možno zakládat.

Další informace můžete nalézt na následujících místech:

Re: platy pirátů v placené politické funkci

Příspěvekod Martin.Shanil » 20 úno 2015, 21:45

Zdenek Kubala píše:Zdravim, dostal jsem mail, ze jsem byl prijat do komise rady mesta...nejsem zastupitel a dostal jsem jen mail s jednacim radem a usnesenim, tudiz nemam tuseni, zda-li je to placene ci nikoliv. To se asi dozvim az na prvnim jednanim. Mam se tam tam take zapsat?

může být a nemusí. U nás např. členství ve výborech placené je, ale členství v komisi nikoliv.
Martin.Shanil
Komunální zastupitel

Dal poděkování: 10375 krát
Dostal poděkování: 10713 krát

Příspěvekod Jiri.Ulip » 20 úno 2015, 21:57

Zdenek Kubala píše:Zdravim, dostal jsem mail, ze jsem byl prijat do komise rady mesta...nejsem zastupitel a dostal jsem jen mail s jednacim radem a usnesenim, tudiz nemam tuseni, zda-li je to placene ci nikoliv. To se asi dozvim az na prvnim jednanim. Mam se tam tam take zapsat?

Jestli ti za to neco daji, tak to sem dej :). Treba v Brne to byvalo tak, ze komise byly pro nezastupitele neplacene a nezastupitele tam ani nemohli byt za politickou stranu jmenovani (jen jako odbornici). Zmenili jsme to tak, ze tam ted nemusi byt jen zastupitele a jakykoliv clen komise dostava stejne. Jinak to, jak je to u tebe, se krom zasedani muzes dozvedet i z dokumentu zvaneho statut komise.
Zastupitel statutárního města Brna specializující se na Open Data.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
-- Samuel Beckett
Jiri.Ulip
Člen KS Jihomoravský kraj

Dal poděkování: 4441 krát
Dostal poděkování: 931 krát

Příspěvekod Marcel.Kolaja » 20 úno 2015, 21:59

Když se tam napíšeš s 0 a až případně zjistíš, že jsi placený, to doplníš, tak ti určitě nikdo hlavu neutrhne. :-)
Marcel.Kolaja
Člen KS Jihomoravský kraj

Dal poděkování: 7397 krát
Dostal poděkování: 6215 krát

Příspěvekod Zdenek.Kubala » 20 úno 2015, 22:27

Marcel Kolaja píše:

Když se tam napíšeš s 0 a až případně zjistíš, že jsi placený, to doplníš, tak ti určitě nikdo hlavu neutrhne. :-)

Tak jsem tam pridal Chrudimske zastupce :)
Muj podpis? Ten "ve spravny cas" kazdy pozna. :)
UNIX - Where is a shell, there is a way.
---
soucasti technickeho odboru
predsednictvo KS Pardubicky kraj

Za tento příspěvek dostal jeho autor Zdenek.Kubala poděkování od:
Marcel.Kolaja
Zdenek.Kubala
Zástupce vedoucího odboru

Dal poděkování: 0 krát
Dostal poděkování: 194 krát

Příspěvekod Zdenek.Kubala » 21 úno 2015, 13:51

Martin Shanil píše:

může být a nemusí. U nás např. členství ve výborech placené je, ale členství v komisi nikoliv.

Jiri Ulip píše:

Jestli ti za to neco daji, tak to sem dej :). Treba v Brne to byvalo tak, ze komise byly pro nezastupitele neplacene a nezastupitele tam ani nemohli byt za politickou stranu jmenovani (jen jako odbornici). Zmenili jsme to tak, ze tam ted nemusi byt jen zastupitele a jakykoliv clen komise dostava stejne. Jinak to, jak je to u tebe, se krom zasedani muzes dozvedet i z dokumentu zvaneho statut komise.

Dik za info. Kazdopadne dle vseho jsou jednani v zakladu neverejna... takze uz vim co bude muj prvni vzneseny pozadavek na zmenu. :)
Muj podpis? Ten "ve spravny cas" kazdy pozna. :)
UNIX - Where is a shell, there is a way.
---
soucasti technickeho odboru
predsednictvo KS Pardubicky kraj
Zdenek.Kubala
Zástupce vedoucího odboru

Dal poděkování: 0 krát
Dostal poděkování: 194 krát

Příspěvekod Tomas.Martinek » 21 úno 2015, 15:15

Doplnil jsem komplet Českou Lípu ;-) Asi by chtělo změnit/přesunout umístění stránky z https://www.pirati.cz/lide/marcel_kolaj ... cke_funkci třeba na https://www.pirati.cz/platy_piratu_v_pl ... cke_funkci
Ing. Tomáš Martínek, poslanec za Liberecký kraj, místopředseda volebního výboru a člen kontrolního výboru PSP ČR

Za tento příspěvek dostal jeho autor Tomas.Martinek 4 poděkování od:
David.Michal, Ivo.Vasicek, Jiri.Ulip, Vojtech.Pikal
Tomas.Martinek
Poslanec Parlamentu ČR

Dal poděkování: 114 krát
Dostal poděkování: 204 krát

Příspěvekod Tomas.Martinek » 13 dub 2015, 18:13

Tak, kdo další doplní? BTW. pojďte to přesunout na nějakou normální url a odkazovat z HP pirati.cz, ať je vidět transparentnost ;-)
Ing. Tomáš Martínek, poslanec za Liberecký kraj, místopředseda volebního výboru a člen kontrolního výboru PSP ČR

Za tento příspěvek dostal jeho autor Tomas.Martinek poděkování od:
Jiri.Ulip
Tomas.Martinek
Poslanec Parlamentu ČR

Dal poděkování: 114 krát
Dostal poděkování: 204 krát

Příspěvekod Martin.Smida » 14 dub 2015, 08:37

nejdřív doplnit, potom vystavit, ne? taky doplním a dám vědět ostatním.
Zastupitel za Piráty v obci Majetín (od října 2014), člen kontrolního výboru tamtéž. V Pirátské straně v současnosti člen Republikového výboru (zvolený celostátním fórem v prosinci 2017) a Strategického týmu pro upgrade strany. Během parlamentních voleb 2017 člen volebního výboru. Od dubna 2016 do prosince 2017 - 2. místopředseda České Pirátské strany. Od listopadu 2013 do dubna 2016 předseda XOLKu.
Člen mediálního odboru, social media týmu, člen venkovského místního sdružení Pirátská Tvrz.
Martin.Smida
Republikový výbor

Dal poděkování: 2456 krát
Dostal poděkování: 4337 krát

Příspěvekod Tobias.Esner » 14 dub 2015, 09:12

Tomas Martinek píše:Doplnil jsem komplet Českou Lípu ;-) Asi by chtělo změnit/přesunout umístění stránky z https://www.pirati.cz/lide/marcel_kolaj ... cke_funkci třeba na https://www.pirati.cz/platy_piratu_v_pl ... cke_funkci

přesouvat se bude až na nový web
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
Tobias.Esner
Asistent pro administrativu

Dal poděkování: 5626 krát
Dostal poděkování: 3893 krát

Příspěvekod Lukas.Findeis » 14 dub 2015, 22:30

Já tabulku odkazuju z mýho profilu na webu, kde rovnou píšu, že pobírám ten litr čistýho :)
aka Xeelee ☠ mob.: 735 07 66 99 ☠ ENTP
zastupitel MČ Praha 12, člen RV /volený CF/, PKS Praha /3. místopředseda/
správce +Piráti | profil na pirati.cz OFFTOPICObávám se, že lidé s tvým myšlením mají na svědomí třeba Miladu Horákovou.“ „Ano opravdu si myslím, že lidé s tvým uvažováním mají na svědomí spoustu mrtvých, vězněných a mučených.“ – Ivo Vašíček || Díky, Ivoši. Něco tak hezkýho mi ještě nikdy nikdo neřekl.
Lukas.Findeis
Komunální zastupitel

Dal poděkování: 4971 krát
Dostal poděkování: 4294 krát

PředchozíDalší

Podobná témata

Zpět na [archiv] Podatelna administrativního odboru