Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Projednat navrhované usnesení?

Pro
8
13%
Proti
50
82%
Zdržuji se
3
5%

Celkem hlasujících : 61 - Celkem hlasů : 61

Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvekod Zdenek.Frolec » 30 led 2017, 03:51

Oznámení moderátora:
Na základě odpovědi (v SZ) zakladatele podnětu byly otázky upraveny v souladu s pravidly pro členský podnět. MK

Usnesení:
Navrhuji projednat celostátním fórem usnesení o rozpuštění České Pirátské strany a zároveň vyplacení každému členu, který byl členem i před volbami částku, která se rozpočítá ze státních příspěvků na volební kampaň.

Odůvodnění:
Naše strana je v 70% ovládnutá fanatickou frakcí SSluníčka.
Ze strany která hájila svobodu slova a HLAVNĚ SVOBODU ŠÍŘENÍ INFORMACÍ. Se stala stranou, kterou reprezentují lidi neschopní si nastudovat jací lidé se pouštějí do EVROPY.
70% Našich veřejných představitelů v medii naší strany obhajují Islám. Ale ten sem neproudí.
V ten věří 10%. To jsou ty rodinky nejbohatších co měli prachy na zdrhnutí.
90% uprchlíků je ve věku 15-30. Mladí muži, kteří by dokázali i bránit svoji zem.
Ale oni vyznávají větve Islámu a ty jsou wahábizmus a saláfizmus.(silné a násilné sekty)

A toto si přátelé nejste ani schopni nastudovat. I prach sprostý ‚RAPER‚ suvereno ví o zahraniční politice víc jak vy.
https://www.youtube.com/watch?v=9xeijpjnBoc

A jejich hlavní centrum Saudská Arábie je ani nepřímá? Proč? Ptali jste se proč jedna z nejbohatších Zemí nepřímá svoje nejvíc kulturně nejbližší lidi?
Já vám řeknu proč. Stali se z vás SSluníčka. Zničené propagandou USA.

SSluníčka jsou lidi kteří si myslí:
Rusko=SSSR, komunisti, skrytej tyran, největší utlačitel, jen s 2 vojenskýma základnama mimo vlastní ZEM.

USA=nejmírumilumější svět, Po světě mají vojenské základny na udržení míru. Jen 52 vojenských základen v Evropě. Kvůli ochraně porušují i Rezoluci s RUskem o nevytváření vojenských základen na bývalých státech SOVIETU.
Majdan zaplatili amíci, jen aby strhli tyranský režim ruské dlouhé ruky. To že se k moci dostali kolaboranti Banderovci, kteří se hlási k Fašistovi Banderovi, který kolaboroval s Hilerem.
To že ukrajinský parlament hlídají borci v hnědých košilách, je jen přece pro ochranu „DEMOKRACIE„

90% Uprchlíků jsou jen nejchudší Syrské rodiny, kteří vyznávají nejmírumiluvnější ISLÁM. Jen 10% jsou mladí lidé.

To že muslimové bývali v 2.světové jedni z nejlepších jednotek fašistické moci to je přece dávno zapommenuté.
Ale komunismus ten ne. Ten pořád ovládá RUSKO.

TOTO je pokřivené myšlení SSluníček. Fanatické frakce, která teď ovládá stranu.

Vůbec ale vuuuuubbbbbeeeeccccccc je nezajím, že vše je řízeno korporacemi, které chtějí rozvrátit EVROPU a hlavně Šengen.
TTIP>znevýhodnit EU zničením šengenu>CLA>Zdražení produktu po EU>Levnější vývoz z USA>Tlak pomocí cizí kultury>Rozbroje>lidi se stávají více extrémní>stačí jiskra pro válku.

A je si mi řeknete že je to sračka, tak jak je možné že USA je už přes 70let neustále ve válce s někým a RUSKO to zlé RUSKO nikde po světě není skoro nikdy ve válce? Nebo mi snad chcete tvrdit, že RUSKO je déle ve válce jak USA?

NAŠE strana se začala tvářit čím dál víc na SSluníčka a obhajovat víru, která má fašistické rysy. Ano fašistické. Nebo snad nehlásá, že je jenom jejich víra ta pravá?
Jsem pro tolerovat různé víry, ale ty musí taky mít napsané, že tlerují ostatní. Pokud ne, tak nehodlám tolerovat víru, která využívá me dobrosrdečnosti a sama nabádá ke zlu a k nenávisti.

Proto navrhuji zrušit stranu a následně ji znovu založit, bez SSluníček. Stranu která se vrátí hlavně k bránění INTERNETU a SVOBODY. A né strany, která se snaží v dobré víře bránit svobodu víry a přitom nevědomky podporuje víru, která jen šíří nenávist, že jediná správná víra je ta jejich a ostatní jsou bez věrci a tím i meně cení lidé. Tohle je FAŠIZMUS a s tím já nechci mít nic společného.
Proto to berte i jako můj odchod. Poslední výstřel odklonit loď od ledovcu na který plave. Jelikož myšlenka byla správná, jen si z ní lidi udělali zas fanatizmus v podobě oddílu SSluníčka. Pokud to neprojde, tak jste nadobro spadli pod SSluníčka a k tomu jsem se já neupsal.

,Vila vila, propaganda:
https://www.youtube.com/watch?v=QNUAB8udsSY
Oznámení moderátora:
Uživatel byl varován za osobní útoky v podnětu a vykřikování na půdě celostátního fóra.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D

Za tento příspěvek dostal jeho autor Zdenek.Frolec poděkování od:
Marek.Necada
Zdenek.Frolec
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj

Dal poděkování: 162 krát
Dostal poděkování: 201 krát

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvekod Michal.Gill » 30 led 2017, 07:09

Prosím KK o přezkum tohoto členského podnětu, který podsouvá myšlenku, že jsou liberálnější členové strany sympatizanty nacistické organizace SS.

Zároveň prosím o potrestání autora za použití hromadné SZ ke zviditelnění svého podnětu.
Bc. Michal Gill, koordinátor dobrovolníků MSK • +420 770 113 644 • +420 603 590 571 • michal.gill@pirati.czmichalgill@centrum.cz • Skype: massachusetts87 • https://www.facebook.com/michalgill • A. Lincoln: "If slavery is not wrong, nothing is wrong."Nemo vir est qui mundum non reddat meliorem.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Michal.Gill 7 poděkování od:
Ales.Kosina, Kamil.Kubica, Michal.Breskovec, Milos.Zmeskal, Petr.Kapounek, Petr.Tkadlec, Tomas.Martinek
Michal.Gill
Krajský koordinátor

Dal poděkování: 1492 krát
Dostal poděkování: 921 krát

Příspěvekod Jan.Nezhyba » 30 led 2017, 07:27

Michal.Gill píše:Prosím KK o přezkum tohoto členského podnětu, který podsouvá myšlenku, že jsou liberálnější členové strany sympatizanty nacistické organizace SS.

Zároveň prosím o potrestání autora za použití hromadné SZ ke zviditelnění svého podnětu.

možná by stačilo precizovat podání odstranit překlep :lol:
a přeškrtnout emotivně laděné prohlášení ponechat kořen problemu :idea:

michale ... jinak to je vlastně takovej pirátskej evergreen :mrgreen:
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca

Za tento příspěvek dostal jeho autor Jan.Nezhyba 3 poděkování od:
Dalibor.Zahora, Michal.Gill, Radek.Simkanic
Jan.Nezhyba
Garant programového bodu

Dal poděkování: 809 krát
Dostal poděkování: 597 krát

Příspěvekod Zbynek.Konvicka » 30 led 2017, 08:00

V první chvíli jsem si říkal, zda jsem na tom správném fóru... na Pirátském fóru...a ono jo... o to více mě překvapil, avšak nezaujal tento podivný výkřik do tmy...který bych čekal spíš u Okamurovců...;)
"Co tě nezabije, to tě posílí!"

Za tento příspěvek dostal jeho autor Zbynek.Konvicka 6 poděkování od:
Dalibor.Zahora, Ivo.Vlasaty, Kamil.Kubica, Michal.Gill, Petr.Vileta, Radek.Simkanic
Zbynek.Konvicka
Vedoucí krajského odboru

Dal poděkování: 147 krát
Dostal poděkování: 146 krát

Příspěvekod Radek.Simkanic » 30 led 2017, 08:42

U Alláha, co to je za kravinu? :D Hlavně to podsouvání za to bych liskal :!:
MSK je jako Fénix - při síle a nebo na popel. - Hana Dobrá
„Kráčíme v minulostí, naší budoucností je tvořit přítomnost.“ - Radek Simkanič
„Nikdy se všem nezavděčíš, ale nezavděčit se můžeš všem!“ - Radek Simkanič

Největší nepřítel je iniciativní třídní blbec!

Za tento příspěvek dostal jeho autor Radek.Simkanic 7 poděkování od:
Ales.Kosina, Dalibor.Zahora, Ivo.Vlasaty, Kamil.Kubica, Michal.Gill, Vojtech.Pikal, Zbynek.Konvicka
Radek.Simkanic
Krajské předsednictvo

Dal poděkování: 1092 krát
Dostal poděkování: 382 krát

Příspěvekod Pavel.Stepanek » 30 led 2017, 08:57

Co je to za hovadinu? Nesouhlasím s tímto návrhem, ale ani s tím, že bych se měl řadit k jakýmsi SSlunickum podle uvedené definice. Nevím kde vzal autor všechny ty čísla a procenta kterými se ohání ani zda má všech pět pohromadě, ale střízlivosti se mu příliš nedostává.
Pokud chce někdo rozpustit stranu a zbavit se (podle svých slov) 70ti procent členů, kvůli jejich názorům, pak silně zpochybňuje demokracií v její podstatě a měl by demokratickou stranu ze své vůle opustit a založit si svoji stranu, více podobnou jeho totalitním myšlenkovým pochodům.

Myslím, že minimálně v tom, jak jsou vypsány možnosti hlasování by měla zasáhnout KK, protože se tu autor snaží něco podsouvat.
„Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře." – Johann Wolfgang von Goethe

Za tento příspěvek dostal jeho autor Pavel.Stepanek 7 poděkování od:
Daniela.Weissova, Michal.Breskovec, Michal.Gill, Radek.Simkanic, Vit.Jurasek, Vojtech.Pikal, Zbynek.Konvicka
Pavel.Stepanek
Krajské předsednictvo

Dal poděkování: 128 krát
Dostal poděkování: 165 krát

Příspěvekod Jan.Posvar » 30 led 2017, 09:14

Zdenek.Frolec píše:Shit. Putin. Putin. Shit.

Heil! Chceš podat mokrý hadr?
Naposledy upravil Jan.Posvar dne 30 led 2017, 09:42, celkově upraveno 1
Předseda krajského sdružení Vysočina

Za tento příspěvek dostal jeho autor Jan.Posvar 4 poděkování od:
Ales.Kosina, Ivo.Vlasaty, Lenka.Kozlova, Marek.Necada
Jan.Posvar
Poslanec Parlamentu ČR

Bydliště: Chválkov / Kamenice nad Lipou / Havlíčkův Brod / Praha
Dal poděkování: 421 krát
Dostal poděkování: 479 krát

Příspěvekod Radim.Stach » 30 led 2017, 09:16

Radek.Simkanic píše:U Alláha, co to je za kravinu? :D Hlavně to podsouvání za to bych liskal :!:

Á už sluníčkáři chtějí používat násilí :mrgreen: . Nejsem sluničkář a k výplodu chorého mozku Zdeňka Frolce se nebudu vyjadřovat, je to ztráta času.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Radim.Stach 2 poděkování od:
Lenka.Kozlova, Rostislav.Reha
Radim.Stach
Člen KS Moravskoslezský kraj

Dal poděkování: 744 krát
Dostal poděkování: 679 krát

Příspěvekod Michal.Breskovec » 30 led 2017, 09:46

Navrhují vlákno zamknout, protože návrh je bullshit a naprosto odporuje duchu Pirátské strany.

Michal.Breskovec
Člen KS Moravskoslezský kraj

Dal poděkování: 250 krát
Dostal poděkování: 353 krát

Příspěvekod Marek.Necada » 30 led 2017, 09:49

.لا إله إلا الله محمد رسول الله
!الله أكبر

Marek.Necada

Dal poděkování: 8545 krát
Dostal poděkování: 5231 krát

Další

Podobná témata

Zpět na [Archív] Uzamčené členské podněty