Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Projednat navrhované usnesení?

Pro
8
13%
Proti
50
82%
Zdržuji se
3
5%

Celkem hlasujících : 61 - Celkem hlasů : 61

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Příspěvekod Ivan.Bartos » 01 úno 2017, 15:51

Michal.Horak píše:
Mikulas.Peksa píše:
Nic proti, jen jsem zaregistroval, že oficiálně hledáme protikandidáta proti Zemanovi (dokonce na něj máme určené nějaké požadavky). Já osobně bych si při znalosti této informace přišel na vítání našeho drahého pana prezidenta s Pirátskou vlajkou poněkud směšně....

ale v tom je právě jádro pudla, pokud máme oficiální prohlášení , že ilegálové tu nemají co dělat, pouze azylanti, kteří splňují zákonné podmínky, jak to, že si nepřipadá směšně nikdo z těch , co běhali s Pirátskou vlajkou na sluníčkářských demonstracích

P.S.: příklad s panem prezidentem jsem zvolil jako extrémní, aby to vyniklo

Já jsem viděl lidi s "pirátskou vlajkou" (nebo tričkem) i na demoškách, kde se říkalo něco rozdrcení intelektuálů ocelovou pěstí... Ale už nejsou mezi členy. Jinak nevím , co je to sluníčkářská demonstrace. Podle mě opět dosti nepirátské nálepkování za účelem prove of point, který ovšem nefunguje. Já třeba byl na demonstraci Proti projevům nenávisti apod. Bez vlajky jako občan. Dokážu kdykoliv vysvětlit, co bylo předmětem demonstrace, proč jsem šel v průvodu, jakou věc adresovala. A na demonstracích jsou různí lidé. Tak asi tak. A ani účastníkům konvičkovský demonstrace z našich řad nikdo hlavu neutrhl.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo

Dal poděkování: 4383 krát
Dostal poděkování: 15458 krát

Příspěvekod Mikulas.Peksa » 01 úno 2017, 16:19

Michal.Horak píše:
Mikulas.Peksa píše:
Nic proti, jen jsem zaregistroval, že oficiálně hledáme protikandidáta proti Zemanovi (dokonce na něj máme určené nějaké požadavky). Já osobně bych si při znalosti této informace přišel na vítání našeho drahého pana prezidenta s Pirátskou vlajkou poněkud směšně....

ale v tom je právě jádro pudla, pokud máme oficiální prohlášení , že ilegálové tu nemají co dělat, pouze azylanti, kteří splňují zákonné podmínky, jak to, že si nepřipadá směšně nikdo z těch , co běhali s Pirátskou vlajkou na sluníčkářských demonstracích

P.S.: příklad s panem prezidentem jsem zvolil jako extrémní, aby to vyniklo

Pak se bavíme o symbolech. Pro mě je v podstatě každý, kdo pustí z pusy slovo "sluníčkář" dost marnej (neuraž se). A to proto, že konvičky z toho udělali univerzální označení pro každého, kdo nechce okamžitě zavřít hranice a střílet každého, kdo vypadá, že by mohl být z Blízkého východu. Ať už se jedná o naprosto nekritické vítače nebo lidi, kteří jenom poctivě řeší, jak zprocesovat ty mraky žádostí o azyl na hranicích a zabránit vypuknutí epidemií v táborech.

Pokud označíš nějakou nálepkou všechno "ad Aše až po Jasiňu" a čertíš se nad tím, že ti ty lidi hijacknuli stranu a jestli se to okamžitě nezmění, že půjdeš dělat někam ostudu s Pirátskou vlajkou....tak jako nevím. Asi jako jdi, nemyslím si, že je síla, která by Ti v tom mohla zabránit.

Totéž Trollec, ale ten je tak dokonale mimo, že je to fakt na psychiatra. Ty vypadáš jinak jako rozumnej člověk.
Švejku, až zavěsíte telefon...klap!

PGP: https://pgp.mit.edu/pks/lookup?op=get&search=0x6E5F6E7326D4BF7E

When you play game of trolls you flame or you die. #ByrokratickaFerovka

Mikulas.Peksa

Dal poděkování: 7610 krát
Dostal poděkování: 9009 krát

Příspěvekod Vojtech.Pikal » 01 úno 2017, 18:39

Mikulas.Peksa píše:Nebyl by pak lepší si založit vlastní stranu, kde by žádná vlajku zneužívající sluníčka nebyla?

Něco jako "Úsvit"? :D
člen RV, AO, ZO, FO a PO a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb|blog Tel: 776635258 Mumble status

Za tento příspěvek dostal jeho autor Vojtech.Pikal 4 poděkování od:
Frantisek.Navrkal, Michaela.Skokanova, Mikulas.Peksa, Petr.Vileta
Vojtech.Pikal
Poslanec Parlamentu ČR

Dal poděkování: 22240 krát
Dostal poděkování: 15589 krát

Příspěvekod Michael.xChaos.Polak » 01 úno 2017, 19:28

Vojtech.Pikal píše:
Mikulas.Peksa píše:Nebyl by pak lepší si založit vlastní stranu, kde by žádná vlajku zneužívající sluníčka nebyla?

Ale to tu přece bylo hned na začátku - PiSSS, Pirátská strana sociální spravedlnosti :-)
604 282398 | Jabber: x@j.cz | https://twitter.com/MxChaosP | https://www.pirati.cz/lide/michael_polak | https://twitter.com/PiratiBrevnov
člen MS Praha 6 | BTC https://blockchain.info/address/19rriLx ... CYNYwjLvxq | A liberal is a man too broadminded to take his own side in a quarrel

Michael.xChaos.Polak
Kontrolní komise

Dal poděkování: 2096 krát
Dostal poděkování: 5180 krát

Příspěvekod Marek.Necada » 01 úno 2017, 19:40

SSlnko.png

Za tento příspěvek dostal jeho autor Marek.Necada 6 poděkování od:
Frantisek.Navrkal, Ivo.Vlasaty, Jan.Posvar, Martin.Shanil, Mikulas.Peksa, Vojtech.Pikal
Marek.Necada

Dal poděkování: 8546 krát
Dostal poděkování: 5245 krát

Příspěvekod Ivan.Bartos » 01 úno 2017, 22:14

Michael.xChaos.Polak píše:
Vojtech.Pikal píše:

Ale to tu přece bylo hned na začátku - PiSSS, Pirátská strana sociální spravedlnosti :-)

Aby nedošlo k záměně. PISS je Pirate information secret service a s tím jsem se snad dostali i do novin. Nebo jen na víteprvni :-)
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Za tento příspěvek dostal jeho autor Ivan.Bartos 4 poděkování od:
Jan.Nezhyba, Martin.Shanil, Ondrej.Profant, Petr.Vileta
Ivan.Bartos

Dal poděkování: 4383 krát
Dostal poděkování: 15458 krát

Příspěvekod Jan.Nezhyba » 02 úno 2017, 07:50

Ivan.Bartos píše: Ale to tu přece bylo hned na začátku - PiSSS, Pirátská strana sociální spravedlnosti :-)

Aby nedošlo k záměně. PISS je Pirate information secret service a s tím jsem se snad dostali i do novin. Nebo jen na víteprvni :-)

no a prej jede i Ultras Pirates Corporation :lol: prej UPC
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Jan.Nezhyba
Garant programového bodu

Dal poděkování: 810 krát
Dostal poděkování: 597 krát

Příspěvekod Andrej.Ramaseuski » 02 úno 2017, 10:28

Vzdy jsem byl pro jednoznacnou legalizaci nejenom "mekkych" ale i jakychkoliv drog. Ale kdyz jsem cetl tohle usneseni, tak si chvili premyslel, ze ty nejtvrdsi by mozna meli byt nejak regulovane, aby nedochazelo k podobnemu zneuzivani :fet:
two beers or not two beers?

Za tento příspěvek dostal jeho autor Andrej.Ramaseuski 5 poděkování od:
Jiri.Ulip, Michal.Ketner, Mikulas.Peksa, Petr.Vileta, Rostislav.Reha
Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor

Dal poděkování: 334 krát
Dostal poděkování: 475 krát

Příspěvekod Michal.Horak » 02 úno 2017, 10:30

Mikulas.Peksa píše: Ať už se jedná o naprosto nekritické vítače nebo lidi, kteří jenom poctivě řeší, jak zprocesovat ty mraky žádostí o azyl na hranicích a zabránit vypuknutí epidemií v táborech.

No jo, to je právě ten problém, že ti nekritičtí vítači jsou mnohem víc vidět než ti , co to chtějí řešit bez střílení na hranicích a většinová veřejnost je dost nervosní , pokud si chceme zachovat volební potenciál musíme to chca nechca respektovat. Já jsem Jakubovi M. vysvětloval, když byl u nás na kraji, že nelze utvrzovat se o vlastní pravdě v bublině s lidmi stejně smýšlejícími, ale je třeba vyrazit mezi dělný lid a ztratit trochu těch ideálů. My bez nich těch 5% prostě nepřelezem a momentálně jsme pro ně sluníčkářská strana, což opět si můžeme v naší "bublině" řikat jak je nálepkování mimo mísu , ale Pitomio NočníMůra nás díky tomu porazí. Já nemám předsudky, já byl v roce 2013 v Alžírsku a v roce 2015 v Jordánsku, takže vim, že většina muslimů jsou normální lidi, ale mi jde o to prorazit ve volbách a tam bychom asi měli respektovat realitu dnešního Česka.
Předseda Piráti Písecko

Za tento příspěvek dostal jeho autor Michal.Horak poděkování od:
Zdenek.Frolec
Michal.Horak
Místní předsednictvo

Dal poděkování: 174 krát
Dostal poděkování: 462 krát

Příspěvekod Roman.Kucera » 02 úno 2017, 10:50

Nekritičtí vítači jsou Sorosovci. To je asi nejpresnejsi synonymym slunickare. Zblblí propagandou financovanou miliardářem. Zahraniční kapitál, manipulace. Jediná reálná HYBRIDNÍ HROZBA.
Chcete mě v RV? Klik! :)

Pirátem se človék nestává, pirátem se rodí!

Za tento příspěvek dostal jeho autor Roman.Kucera 2 poděkování od:
Jiri.Janecka, Michal.Horak
Roman.Kucera
Garant programového bodu

Dal poděkování: 10359 krát
Dostal poděkování: 19031 krát

PředchozíDalší

Podobná témata

Zpět na [Archív] Uzamčené členské podněty