Sberny kos OFFTOPICu - Krajske forum

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Pardubicky kraj

Re: Akce pro volby 2017 na Pardubicku

Příspěvekod Zdenek.Brejsa » 02 úno 2017, 23:29

:D moc mě bavíš Petře. Z toho, že máš nutkavou potřebu druhé urážet a osočovat, je mi zcela jasné, že ti nejde o dělnou spolupráci, ale pouze o ukájení potřeby povyšovat se nad druhé rádobi mentorskými "radami". Problém je v tom, že to žádné rady nejsou jen snůška negativistických keců, které nikdy ničemu a nikomu nemohou pomoci, protože nepřinášejí pokus o řešení problému - jen slouží k tvému ukájení nad svou úžasnou velikostí, moudrostí a nevím co ještě si o sobě opravdu myslíš.
Nikdy neříkej nikdy.
Obrázek
Zdenek.Brejsa
Člen KS Pardubický kraj

Dal poděkování: 139 krát
Dostal poděkování: 86 krát

Příspěvekod Petr.Bajgar » 03 úno 2017, 01:34

Milý Zděňku Brejšo, tvoje fabulace o mě a mých motivacích jsou naprosto mimo.
Viditelně jde o prastarou obranu protiútokem.
Přitom jak jistě všichni vědí tak snaha eliminovat oponenty-opozici je asi tou nejstarší technikou jak konzervovat sebehorší neřády.
Petr.Bajgar
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj

Dal poděkování: 6942 krát
Dostal poděkování: 3444 krát

Příspěvekod Zdenek.Brejsa » 03 úno 2017, 07:54

Petr.Bajgar píše:Milý Zděňku Brejšo, tvoje fabulace o mě a mých motivacích jsou naprosto mimo.

Tak samozřejmě, psychiatr nejsem, ale už se známe pár let a tvůj způsob komunikace mi moc jiných možností nedává. Můžeš mi tedy, prosím, vysvětlit své motivace ke svým arogantním a plytkým komentářům? Pokud by jsi řekl: "Chlapi, tohle stojí za prd - zkuste radši .... " . S tímhle bych problém neměl, ale když JEN do ostatních, kteří se (možná málo a špatně) o něco snaží, reješ bez snahy přispět vlastní troškou do mlýna, tak mě to jednoduše vadí (slabé slovo). Chápeš co tím chci říci?

Petr.Bajgar píše:Viditelně jde o prastarou obranu protiútokem.
Přitom jak jistě všichni vědí tak snaha eliminovat oponenty-opozici je asi tou nejstarší technikou jak konzervovat sebehorší neřády.

To jsem rád, že to víš. Snažil jsem se napodobit tvůj způsob rétoriky, abych se ti více přiblížil a usnadnil ti tak pochopit o co mi jde.
Nikdy neříkej nikdy.
Obrázek
Zdenek.Brejsa
Člen KS Pardubický kraj

Příspěvekod Petr.Bajgar » 03 úno 2017, 13:28

Milý Zdeňku a asi i ostatní, viditelně nechápeš, že moc bez opozice snadno degeneruje.

Zvolili jste k moci nad KS lidi, kteří viditelně a dlouhodobě nejsou kompetentní a když na to poukazuji zlobíte se na mě a ne na tyto nekompetentní vedoucí. Vypadá to jako by jste stále žily v totalitě která nepřipouští jiný než vládní názor. Tedy stále žijete ve vaší vnitřní totalitě. Demokracie je pro vás viditelně proti absolutistickému pojetí moci příliš komplikovaná.

Pokud někdy dospějete k demokracii pochopíte že se: "Nesmíte se zlobit na zrcadlo, že máte křivou hubu".

PS: Radit nekompetentním je přitom naprosto zbytečné. Když nenaplňují ani to co před svým zvolením slibovali dělat.
Petr.Bajgar

Příspěvekod Zdenek.Brejsa » 03 úno 2017, 15:13

Prosím tě Petře, tušíš jak má fungovat opozice? Správná opozice, ne ta co je v parlamentu a jakou předvádíš ty. Opozice musí říkat A i B. Jak už jsem ti to psal v minulém příspěvku - když přicházíš s kritikou (a neříkám, že často nemáš pravdu), tak, pokud chceš být platná a funkční opozice, musíš přijít i s realizovatelným řešením. Od tebe je stále slyšet jen to snadnější (kritizovat dokáže každej násoska v hospodě) a navíc používáš rétoriku, ze které je cítit arogance (nechme teď stranou důvody proč) a tím svou snahu devalvuješ, protože, aspoň u mě to tak funguje, když se mnou někdo jedná arogantně a uráží mě, tak mě jeho názor nezajímá, protože, v mích očích, je to nedůvěryhodné individum.
Oháníš se tím, že ty víš co je demokracie. Je hodně o diskusi. Ale ty diskutovat neumíš, protože považuješ oponenta za nepřítele, kterého musíš utlouct ne argumentama, ale urážkama. Sory jako ...
Nikdy neříkej nikdy.
Obrázek
Zdenek.Brejsa
Člen KS Pardubický kraj

Příspěvekod Petr.Bajgar » 03 úno 2017, 15:20

Zdenek.Brejsa píše:Prosím tě Petře, tušíš jak má fungovat opozice?
Nemíním komentovat tvoji úvahu o demokracii.
Veselé mi ale připadá, že mi zkoušíš "radit" jak mám být správnou opozicí a přitom ti jde jen o líbivost.
Zapomínáš ale na to, že neseš stejnou zodpovědnost za činnost KS PardK jako já a to tím víc, že jsi volič dlouhodobě polomrtvého a v podstatě neschopného vedení KS. Opravdu netuším jak stav tzv.KS PardK popsat diplomaticky.

Zkus si být někdy v opozici, zatím viditelně umíš jen plavat s proudem.
Petr.Bajgar

Příspěvekod Zdenek.Brejsa » 03 úno 2017, 15:34

Petr.Bajgar píše:Nemíním komentovat tvoji úvahu o demokracii.

A proč?

Petr.Bajgar píše:Veselé mi ale připadá, že mi zkoušíš "radit" jak mám být správnou opozicí a přitom ti jde jen o líbivost.

Je úsměvné, že víš zcela jistě o co mi jde. - A nemůžeš být více mimo. Možná jen nedokážeš chápat psaný text, Přesto, že jsem to napsal velmi zřetelně.

Petr.Bajgar píše:Opravdu netuším jak stav tzv.KS PardK popsat diplomaticky.

A to je právě tvůj problém: neumíš jednat slušně.

Petr.Bajgar píše:Zkus si být někdy v opozici, zatím viditelně umíš jen plavat s proudem.

Ano je to jasné - jsi Děd Vševěd a znáš každý můj krok a hnutí mysli a víš, že nejsem opozice schopen. Klaním se ti O Veliký.
Nikdy neříkej nikdy.
Obrázek
Zdenek.Brejsa
Člen KS Pardubický kraj

Příspěvekod Andrej.Ramaseuski » 06 úno 2017, 23:39

Petr.Bajgar píše:Milý Zdeňku a asi i ostatní, viditelně nechápeš, že moc bez opozice snadno degeneruje.

statisticky, pri deviti clenech KS, bychom mohli si dovolit mit az 4 clena v opozici nebo dokonce 1/3 homosexuala. ale z toho ze je nemame jeste nevyplyva to ze degenerujeme.

Petr.Bajgar píše:Zvolili jste k moci nad KS lidi, kteří viditelně a dlouhodobě nejsou kompetentní

nezucastnil jsem teto volby, ale doufam ze byla svobodna a transparentni. co se tyce kompetenci - nerad bych dozvedel ze ty kompetentni volbu prohrali a ted jsou v opozici. otazka pak zni - proc se to tak stalo? opravdu neznam historii KS, tak bych byl rad kdybych o tom neco dozvedel.
two beers or not two beers?
Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor

Dal poděkování: 323 krát
Dostal poděkování: 465 krát

Příspěvekod Lukas.Novy » 07 úno 2017, 03:03

Vileta, muzou uz si ty proprietarni sracky strcit projednou nekam?
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.

Obrázek

Za tento příspěvek dostal jeho autor Lukas.Novy poděkování od:
Andrej.Ramaseuski
Lukas.Novy

Dal poděkování: 3040 krát
Dostal poděkování: 13128 krát

Re: [Rozprava] Primarky 2017 - prihlaseni+predstaveni kandid

Příspěvekod Petr.Bajgar » 04 bře 2017, 09:42

Proč se nehlásí na lídra P.Štrěpánek?
Důvěru KS přece má a výsledky určitě nejaké taky(snad).

Nebo Z.Kubala ten zase umí ...
Nebo Z.Brejša ten už toho od r.2009 mnoho pro spoluobčany vybojoval(snad).
Petr.Bajgar

PředchozíDalší

Podobná témata

Zpět na Krajské fórum Pardubický kraj