Odvolání Ivo Vašíčka z RP

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Podporuji návrh na odvolání Ivo Vašíčka z RP

PRO
44
71%
PROTI
13
21%
zdržuji se
5
8%

Celkem hlasujících : 62 - Celkem hlasů : 62

Re: Odvolání Ivo Vašíčka z RP

Příspěvekod Martin.Shanil » 25 bře 2017, 21:49

Pavel.Moravec píše:
Ales.Sura píše:Proti.
Jestli mi něco přijde trapné tak je to parta lidí co Ivoše neustále dokola odvolává navzdory tomu, že opakovaně dostává podporu. Je to stejné jako tzv. "demokraté" kteří dokola předkládají stejný zákon s drobnými úpravami dokud neprojde. Jinak jsem se k Ivovi a důvodech proti odvolání opakovaně vyjadřoval v minulých vláknech, takže nebudu mrkat svým ani vaším časem.
Je mi jen líto, že tzv. "strana tolerance a porozumění" opakovaně prosazuje silové řešení místo pokusu o nalezení společné řeči a snaží se opakovanými pokusy o odvolání protlačit svoji vůli navzdory většině dle vzoru "budeme vysírat tak dlouho až to odvolání snad jednou vyjde." :(

Mno tak ta "parta lidí" je poměrně nesourodá, nemá mimo své podání toho moc společného. Toto konkrétně je moje osobní aktivita, žádné spiknutí za tím nehledej(te).

Ad pořád dokola to stejné: viz. konec mého úvodního příspěvku.

"Strana tolerance a porozumnění" - Já jsem tolerantní k jeho názorům, ale Ivo by měl porozumnět, že šířením demagogických lží straně škodí. Tato informace se k němu dostala X různými kanály, bez odezvy (obecně mi Ivo přijde jako člověk nerad přiznávající, že se mýlil, což jeho vystupování a vnímání okolím jen zhoršuje. Kdyby třeba napsal "OK, v tam té kritice či větě jsem to přehnal, neměl jsem pravdu" namísto "to bylo myšleno jen provokativně", bylo by to mnohem míň vyhrocené).

Martin.Shanil píše:to jsou ty naši znechucení přiznívci?
..

Máš další bod za argumentační faul, tentokrát ad hominem. Blahopřeju. (jo a zkus si zjistit kdo je Mitrofanov teď, o čem píše apod., když o něm píšeš věci z dávné historie)

kopíruju wiki. nevymýšlím si a zmínil jsem je proto, protože jejich twitery jsou použity jako důkaz.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Martin.Shanil 4 poděkování od:
Ales.Sura, Dalibor.Zahora, Maria.Vasickova, Robert.Magni
Martin.Shanil
Komunální zastupitel

Dal poděkování: 10373 krát
Dostal poděkování: 10713 krát

Příspěvekod Maria.Vasickova » 25 bře 2017, 22:14

Ivo.Vlasaty píše:
Děkuji za důvěru. Jsem si vědom výhrad, které vůči mě zazněly, a ve svém jednání je zohledním. V některých konkrétních věcech se obrátím na členy s dotazy na názor, abych nevolil postup, který je pro spoustu lidí problémem. Současně mám prosbu - když se vám něco nelíbí, tak mi napište SZ.
Současně bych rád všem popřál mnoho štěstí v roce 2017 a několik pirátských křesel v poslanecké sněmovně.
Uhodni autora...

Tenkrát to byl pokus o odvolání, protože něco udělal, ne zrovna vhodným způsobem. Své pochybení uznal.
Toto vlákno je pokus o odvolání za to, že má své názory, které říká od svého vstupu do strany . To mi připadne nesrovnatelné. Obecně si uvědomuji, že ve straně jsou i Piráti, neschopní přijímat názory jiných. Hlavně, že se buší do prsou, jak jsou tolerantní a svobodomyslní. Koukám, že Piráti už měli svou dobu.
Předsednictvo MS Slovácko

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés

Za tento příspěvek dostal jeho autor Maria.Vasickova poděkování od:
Robert.Magni
Maria.Vasickova
Krajské předsednictvo

Dal poděkování: 1616 krát
Dostal poděkování: 1470 krát

Příspěvekod Ales.Sura » 25 bře 2017, 22:17

Pavel.Moravec píše:Mno tak ta "parta lidí" je poměrně nesourodá, nemá mimo své podání toho moc společného. Toto konkrétně je moje osobní aktivita, žádné spiknutí za tím nehledej(te).

Já nepsal nic o sourodosti. Já psal o tom, že to jsou pořád dokola ti samí. Stačí se podívat, kdo výzvy k odvolání "likuje."
Osobně s Ivem ve většině věcí souhlasím, ikdyž bych někdy použil jinou formu. Některé věci mi občas i vadí, ale ne na tolik, abych musel Iva odvolávat. V tom případě pouze dám jasně najevo, že se mi to nebo ono nelíbí. Ostatně odovolávací kolečko, které se tu opakuje každou chvíli (a navíc s podobným nebo dokonce stejným odůvodněním) mi ještě víc ubírá na chuti podpořit případné odvolání.
Mimochodem v rámci černobílého vidění světa si Ivovi odpůrci nemají s Ivem co vyčítat. Je to zpravidla jen druhá strana stejné mince. Ivo tak poskytuje protiváhu a zabraňuje tomu, abychom propadli hypnóze, že svět je takový jaký nám ho popisují prozápadní masmédia, Evropské hodnoty a další. V rámci demokracie jsme dostali do vínku svobodu projevu a někteří z nás pak i selský rozum, aby si mohli spočítat, že ruská propaganda, čínská propaganda, americká propaganda i česká propaganda jsou všechno jen propagandy. Vybrat a ověřit informace je úkol pro každého (nejen) Piráta. Jestli se za jiné názory a pohledy na svět bude v rámci strany perzekuovat, tak už tu nemám co dělat. :(
Mimochodem zatímco tady někteří brečí, jak nám Ivovy názory odrazují voliče, tak já mám naopak pár lidí, kteří díky Ivovým článkům začali s Piráty sympatizovat.
Aleš Sůra - můj pirátský Jabber je momentálně Obrázek, PGPID: 9C1B3043
"Prosíme ty, kteří tvrdí, že něco nejde, aby nezdržovali ty, kteří už to dělají!"

Za tento příspěvek dostal jeho autor Ales.Sura 8 poděkování od:
Dalibor.Zahora, Isa, Ladislav.Nesnera, Lenka.Wagnerova, Maria.Vasickova, Martin.Shanil, Pavel.Cisar, Robert.Magni
Ales.Sura
Člen KS Praha

Dal poděkování: 1648 krát
Dostal poděkování: 2666 krát

Příspěvekod Martin.Duska » 25 bře 2017, 22:31

Pan Vašíček zachází s historií a geopolitikou jako žák 9. třídy po 5 pivech.

Na škole vědí že jsem pirát a tuhle profesor vedoucí mého oboru vytiskl Vašíčkův post o "spojencích" a připsal k tomu Pirát ví a dal mi to na stůl .Mohl se smíchy potrhat a já taky.

Problém, je, že až pujde do tuhého ostatní strany začnou panikařit, tak pár novinářů dostane úkol projet ty největší hovadiny našeho místopředsedy a dát to na hlavní stránku novin.
A rázem se široká veřejnost lekne že jsme taková SPO v moderním kabátě. 8-) 8-)

Nic proti Vašíčkovy, ale proti jeho názorům hodně. 3+3 není 8 jak tvrdí konspirační weby.
„Každé skutečné dobrodružství vzniká nárazem fantazie na skutečnost.“ Karel Čapek

Za tento příspěvek dostal jeho autor Martin.Duska 8 poděkování od:
Frantisek.Navrkal, Pavel.Moravec, Petr.Bajgar, Petr.Lysek, Petr.Vileta, Roman.Semik, sery.pavel, Tomas.Martinek
Martin.Duska
Člen KS Praha

Dal poděkování: 308 krát
Dostal poděkování: 283 krát

Příspěvekod jeczny » 25 bře 2017, 22:33

Zdravím, proč na situaci nereaguje předseda?
jeczny
Uživatel fóra – není člen Pirátů

Dal poděkování: 0 krát
Dostal poděkování: 0 krát

Příspěvekod Lukas.Novy » 25 bře 2017, 22:42

jeczny píše:Zdravím, proč na situaci nereaguje předseda?

Aby se neproflaklo, ze je taky pro jeho odvolani.
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.

Obrázek
Lukas.Novy

Dal poděkování: 3040 krát
Dostal poděkování: 13133 krát

Příspěvekod Lukas.Novy » 25 bře 2017, 22:43

7 hodin 2 minuty, imho rekord.
Přílohy
Screenshot from 2017-03-25 21-42-44.png
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.

Obrázek

Za tento příspěvek dostal jeho autor Lukas.Novy poděkování od:
Janek.Wagner
Lukas.Novy

Dal poděkování: 3040 krát
Dostal poděkování: 13133 krát

Příspěvekod Vojtech.Pikal » 25 bře 2017, 22:45

A máme podporu pro odvolání.
Je tam teď hodně věcí rozjetejch a prostor na to nemám ani to předsedat úplně nechci.
Hlásí se někdo? Marek Nečada? Míša Skokanová? Ondřej Kallasch?
člen RV, AO, ZO, FO a PO a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb|blog Tel: 776635258 Mumble status
Vojtech.Pikal
Poslanec Parlamentu ČR

Dal poděkování: 22240 krát
Dostal poděkování: 15588 krát

Příspěvekod jeczny » 25 bře 2017, 22:52

Lukas.Novy píše:
jeczny píše:Zdravím, proč na situaci nereaguje předseda?

Aby se neproflaklo, ze je taky pro jeho odvolani.

Dobrá tedy, akorát je kolem toho dost humbuk, tak mi přijde, že by bylo vhodné co nejdřív veřejně zaujmout nějaké stanovisko, takhle to podle mě vyznívá trochu jako mlčení=souhlas.
jeczny
Uživatel fóra – není člen Pirátů

Dal poděkování: 0 krát
Dostal poděkování: 0 krát

Příspěvekod Radim.Stach » 25 bře 2017, 22:58

Robert.Magni píše:Ještě pořád jsem proti odvolání.

To máš nervy ze železa, nebo patříš k těm ovečkám, co čekají až Ivan řekne, že je pro odvolání a najednou bude 90% členú pro odvolání:-).

Za tento příspěvek dostal jeho autor Radim.Stach 2 poděkování od:
Dominika.Michailidu, Petr.Bajgar
Radim.Stach
Člen KS Moravskoslezský kraj

Dal poděkování: 745 krát
Dostal poděkování: 680 krát

PředchozíDalší

Podobná témata

Zpět na [Archív] Uzamčené členské podněty