Odvolání Ivo Vašíčka z RP

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Podporuji návrh na odvolání Ivo Vašíčka z RP

PRO
44
71%
PROTI
13
21%
zdržuji se
5
8%

Celkem hlasujících : 62 - Celkem hlasů : 62

Re: Odvolání Ivo Vašíčka z RP

Příspěvekod Martin.Kucera » 25 bře 2017, 23:09

Vojtech.Pikal píše:A máme podporu pro odvolání.
Je tam teď hodně věcí rozjetejch a prostor na to nemám ani to předsedat úplně nechci.
Hlásí se někdo? Marek Nečada? Míša Skokanová? Ondřej Kallasch?

Můžu to svolat zítra ráno, dneska už u PC nebudu.
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.
Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru

Dal poděkování: 2300 krát
Dostal poděkování: 15743 krát

Příspěvekod Lukas.Novy » 25 bře 2017, 23:12

Misa rika, ze by byla ochotna se toho ujmout. Ma to tedy zalozit misto tebe nebo pockat az ji to predas? Diky.
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.

Obrázek
Lukas.Novy

Dal poděkování: 3040 krát
Dostal poděkování: 13133 krát

Příspěvekod Ivan.Bartos » 25 bře 2017, 23:22

Co mě do toho furt taháte? Ivo Vašíček byl odvoláván ani ne před čtvrt rokem za něco, a odvolán nebyl. Nyní? Co se stalo nového? Povím vám. JÁ jsem dostal otázku u Šídla, na kterou jsem nemohl odpovědět, jak si Šídlo představoval, protože se měl ptal natvrdo ano/ne Piráti v NATO nebo vystoupit. Nečekal jsem tu otázku, ale nemohl jsem odpovědět. Já jsem k NATO kritický, ale nelámu na tom chleba. Vystupovat z čehokoliv je nesmysl. Raději věci opravíme, že. A co následuje? TOP 09 se toho chytně a začnou šťourat. Vytáhnou pů roku starý článek nějakýho fora24 a věci, který už všichni viděli a v sociálních bublinách se to točí a tady opět hysterie? Ivoš podle mě věci řiká blbě. Ok. Na odvolávání? Jako nevim. Hlavně teď "nic neudělal". Pouze se otočilo něco, co tu je. Reagujete tedy na nějakej pseudotlak jiný partaje? Super:-)

Celej sběr podnětů je založenej na aktivizačním potenciálu v tu danou chvíli a hra na to, že ta druhá strana se zase musí aktivizovat. Akorát já na to nemám třeba čas. Řada lidí se snaží dělat reálný věci. Forum je nepovedenej playground. Anketa na odvoláni je validní, proč ne. Je ale furt stejná.

Neděláme demošky pro ani proti NATO. Nikdy nikdo nedekalroval podpru ani Rusku ani Americe ani ten Ivo Vašíček ne.

Mrkněte se na anketu, co tady šla o popularitě těchto velmocí a na arguemntaci v ní. Nikdo z NATO ani EU nevystupuje. Bouře na facebooku?

Jedinou anketu o NATO kdysi vyhlásil, pokud se nepletu, pan Špaček a tam bylo ve výsledku vůbec neřešit.

PS Prosím opakovaně a opět vřejně toho zmatenýho Lukáše Novýho, aby nevykládal lidem, co Ivan si asi tak myslí. Protože co si myslím, to řikám. Hlasuju: zdržuju se, protože dávat si každej dva měsíce etudu se stejnejma lidma ve stejný otázce a se stejnejma argumentama mě nebaví.
Enjoy lidový soude. A to samý platí pro Radima Stacha. Já za sebe mluvit umim, ale na kolovrátek nemám čas ani náladu ani elán.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo

Dal poděkování: 4383 krát
Dostal poděkování: 15458 krát

Příspěvekod Martin.Kucera » 25 bře 2017, 23:23

Míša může svolat.
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Martin.Kucera 3 poděkování od:
Lukas.Novy, Michaela.Skokanova, Vojtech.Pikal
Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru

Dal poděkování: 2300 krát
Dostal poděkování: 15743 krát

Příspěvekod Ivo.Vlasaty » 25 bře 2017, 23:28

Radim.Stach píše:
Robert.Magni píše:Ještě pořád jsem proti odvolání.

To máš nervy ze železa, nebo patříš k těm ovečkám, co čekají až Ivan řekne, že je pro odvolání a najednou bude 90% členú pro odvolání:-).

Nesuď koho neznáš.
Ivo Vlasatý
člen RV
Společně pro České Budějovice
člen Hnutí DiEM25
Nemám rád partajničení OFFTOPIC, jsem nazelenalej, svobodomyslnej i socijální, ale pořád jsem především Pirát! ;)
ivojr@seznam.cz
733224619

Za tento příspěvek dostal jeho autor Ivo.Vlasaty 6 poděkování od:
Jiri.Kaderavek.sen, Lenka.Kozlova, Maria.Vasickova, Robert.Magni, Rostislav.Reha, Vojtech.Pikal
Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj

Dal poděkování: 6212 krát
Dostal poděkování: 2346 krát

Příspěvekod Mikulas.Ferjencik » 25 bře 2017, 23:30

Já si myslím, že s odvoláním Ivoše budeme méně strana názorové plurality a svobodné diskuse a více strana, která zapadne do stejných škatulek, jako TOPka, zelení, Unie Svobody a nevím, kdo ještě.

Chápu lidi, kteří chtějí, abychom byli něco jako Unie svobody, ale osobně si nemyslím, že je to dobrá cesta. Budeme nudnější a šedší.

Proto budu proti Ivošovu odvolání.

Na postoji k NATO jsme se nikdy neprofilovali a nechat se vnitrostranicky dotlačit k tomu, abychom naše funkcionáře posuzovali podle postoje k tomuto tématu mi přijde nešťastné. Zvlášť když nás k tomu dotlačí TOP 09.

Každopádně je to svobodná volba každého.
Pirátský zastupitel v zastupitelstvu hlavního města Prahy. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Za tento příspěvek dostal jeho autor Mikulas.Ferjencik 7 poděkování od:
Dalibor.Zahora, Evela, Jiri.Kaderavek.sen, Ladislav.Nesnera, Martin.Shanil, Michal.Horak, Robert.Magni
Mikulas.Ferjencik
Vedoucí mediálního odboru

Dal poděkování: 10814 krát
Dostal poděkování: 16500 krát

Příspěvekod Radim.Stach » 25 bře 2017, 23:41

Ivo.Vlasaty píše:
Radim.Stach píše:
Robert.Magni píše:Ještě pořád jsem proti odvolání.

To máš nervy ze železa, nebo patříš k těm ovečkám, co čekají až Ivan řekne, že je pro odvolání a najednou bude 90% členú pro odvolání:-).

Nesuď koho neznáš.

Koho soudím?
Radim.Stach
Člen KS Moravskoslezský kraj

Dal poděkování: 745 krát
Dostal poděkování: 680 krát

Příspěvekod Pavel.Moravec » 25 bře 2017, 23:47

Mikulas.Ferjencik píše:Já si myslím, že s odvoláním Ivoše budeme méně strana názorové plurality a svobodné diskuse ..

V tom případě chci v RP i jednoho nácka. Ten ještě zvýší názorovou pluralitu, ne?

Já jsem myslel, že Piráti v diskuzích podávají fundované argumenty podložené fakty. A toto beru jako naši výhodu oproti jiným stranám, že nelžeme voličům. Že jsme důvěryhodní. Že to co říkáme, že se tomu dá věřit. Toto Ivo dlouhodobě porušuje a tuto naši image ničí.

Mně nejde o Ivovy názory, mně jde o to čím je podkládá/zdůvodňuje/obhajuje. Je v pořádku mít kritický či odmítavý názor třeba právě na NATO. Ale v kritice musím používat validní argumenty. A v tomto Ivo naprosto selhává. Nejde ani o interpretaci faktů, jde o fakta samotná.
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Pavel.Moravec 7 poděkování od:
Adam.Zabransky, Andrej.Ramaseuski, Michaela.Skokanova, Petr.Bajgar, Petr.Lysek, Tom Adamec, Tomas.Martinek
Pavel.Moravec
Člen KS Jihomoravský kraj

Dal poděkování: 8931 krát
Dostal poděkování: 4518 krát

Příspěvekod Andrej.Ramaseuski » 25 bře 2017, 23:58

Nekomentujici nazory Vasicka - treba v necem i ma pravdu, a my se mylime - musim uznat ze docela kompromitujici pro stranu je.
Z druhe strany (i kdyz to neni cesta kterou bych volil) - mozna prinese strane vice hlasu nez kdyktery vanilni liberal. Populizmus dnes frci, ze jo?
Treba ma i nejake zasluhy pred stranou... Zatim zdržuji se - treba mu to prejde :) nebo se necham premluvit.
two beers or not two beers?

Za tento příspěvek dostal jeho autor Andrej.Ramaseuski poděkování od:
Robert.Magni
Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor

Dal poděkování: 332 krát
Dostal poděkování: 474 krát

Příspěvekod Michaela.Skokanova » 26 bře 2017, 00:08

Jednání bylo svoláno.

celostatni-forum-f477/cf-8-2017-odvolani-ivo-vasicka-t36360.html

(dopiste, co mate, zamknu to tu za 3 minuty)

EDIT: Zamceno.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence. - Charles Bukowski
-------------------------------------------------------------------------------------------
You can find work and sort your life out anytime. The pub closes in five hours. - Bernard Black

Hanba svazákům a krtkobijcům. Jo, a taky jakoubkovcům.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Michaela.Skokanova 2 poděkování od:
Andrej.Ramaseuski, Vojtech.Pikal
Michaela.Skokanova

Dal poděkování: 3947 krát
Dostal poděkování: 1152 krát

Předchozí

Podobná témata

Zpět na [Archív] Uzamčené členské podněty