Napsali o nás

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.
Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. Dodržujte prosím jeho pravidla.
Do vnitrostranické diskuse se mohou naši příznivci zapojit, pokud vstoupí do příslušné skupiny registrovaní příznivci.

Re: Napsali o nás

Příspěvekod Marek.Necada » 26 bře 2017, 09:18

Andrej.Ramaseuski píše:

soudruh vasicek zacina byt extremne kompromitujici.

Prosím, ne v tomto vlákně, soudruhu. Diskusních vláken tu máme dostatek.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Marek.Necada poděkování od:
Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
Marek.Necada
 
Příspěvky: 2300
Registrován: 05 lis 2009, 23:44
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 8546 krát
Dostal poděkování: 5245 krát

Re: Napsali o nás

Příspěvekod Jaroslav.Nemec » 26 bře 2017, 12:19

Respekt
https://www.respekt.cz/tydenik/2017/13/ ... eId=100189

Pod deset procent nejdeme
Pirátská strana s nadšením sleduje předvolební průzkumy a začíná mluvit o cestě do sněmovny


Tuzemští Piráti překonali důležitou psychologickou bariéru. Minulý týden se poprvé v historii přehoupli přes pětiprocentní hranici nutnou pro vstup do Poslanecké sněmovny. Alespoň hypoteticky: podle březnového volebního modelu STEM jsou s 5,5 procenta hlasů sedmou a poslední stranou, kterou by voliči do parlamentu poslali (za ANO, ČSSD, KSČM, lidovci, ODS a TOP 09). V reálu by to znamenalo osm poslanců, což jsou vyhlídky, které tato alternativní strana za osm let od svého založení ještě nikdy neměla. Na to, jak by si vedli ve vysoké politice, se dá zatím usuzovat ze dvou pirátských bašt – přes dva roky už vládnou Mariánským Lázním a v Praze jsou hlasitou opozicí.
Neuvěřitelný výsledek

„Otevřu si jeho kalendář na webu a zapíšu mu tam schůzku s vámi,“ směje se pirátský místostarosta Mariánských Lázní Vojtěch Franta (31) do telefonu. Pochlubí se, že právě díky Pirátům teď může každý občan sledovat podrobný program radních on-line. Očividně se baví představou, co Petr Třešňák, jeho stranický kolega, který zrovna nevzal telefon, řekne na přece jen poněkud „pirátský“ průnik do jeho plánů.

Výsledek posledních komunálních voleb v Mariánských Lázních Piráty zaskočil, získali přes 20 procent hlasů a přiznávali, že i v nejoptimističtějších prognózách počítali tak s 12 procenty (zhruba s takovým ziskem se muselo spokojit druhé hnutí ANO). Zpětně si úspěch vysvětlují dvěma věcmi. Místní už byli unaveni léty s oranžovo-modrou radnicí a korupčními stíny, které se nad ní vznášely. Zároveň si mladý architekt Franta získal přízeň mladých: stál u zrodu spolku Švihák, který před čtyřmi lety rozhýbal stojaté kulturní vody zdejších lázní. Začal pořádat populární večery uměleckých sebeprezentací PechaKucha, zapojil se do akce Den architektury, uspořádal soutěž ve slam poetry, festival Kulturní Ozdravení, pořádá cyklojízdy či workshopy pro děti.

Populární mladý muž se na podzim 2014 stal historicky prvním pirátským starostou. V čele Mariánských Lázní ale vydržel jen několik měsíců. Jeho pád odstartovala účast v nevinné silvestrovské koulovačce na kolonádě, kterou odnesly hodiny na pavilonu Křížového pramene. Staly se jedním z terčů, noviny psaly, že se zastavily na třech minutách po půl jedné a spadla z nich obruč (starosta Franta ji neprodleně odnesl na městskou policii a o incidentu ji poctivě informoval). Frantu po miniskandálu vystřídal současný starosta Petr Třešňák (vystudoval technickou ekologii a sedm let pracoval pro ČEZ, kde připravoval výstavbu čtvrtého bloku Jaderné elektrárny Temelín).

Piráti vládnou městské radě společně s hnutím ANO, ČSSD a uskupením Volby 94–2014. Přesto, že mají jen tři zástupce ze sedmi, podařila se jim řada věcí.

Město zveřejňuje všechny smlouvy a snaží se, aby totéž dělaly i jím vlastněné společnosti (zatím marně). Radnice uspořádala veřejné Fórum Zdravého města – kolem 80 zájemců se sešlo na radnici a snažili se pojmenovat problémy, které je trápí. Dalších několik stovek o nich pak hlasovalo na internetu, Piráti si vybrali metodu, která zohledňuje nejen hlasy pro, ale i hlasy proti (odečítají se). Ukázalo se, že lidi nejvíc trápí, že nemocnice se proměnila v léčebnu dlouhodobě nemocných a nenabízí nonstop akutní péči, nedobrý stav památek, odchod mladých lidí z města, auta v centru, málo cyklostezek či chybějící sportovní hala. Podobně, s pomocí hlasování obyvatel, vznikla také Strategie rozvoje města do roku 2031.

Občané jsou s vládou Pirátů zřejmě spokojeni, aspoň soudě podle výsledků nedávných krajských voleb – v Mariánských Lázních získali téměř 30 procent. Úspěch někdejšího baskytaristy kapely Řetězová reakce Třešňáka a bubeníka punkové kapely Galantní jelen Frantu sice těší, zároveň ale trochu závidí svým pražským kolegům. Neužili si totiž svobody opozice. „Když jsme vyhráli, museli jsme poskládat koalici i se stranami, se kterými se nám úplně nechtělo,“ říká Franta. Na otevírání starých kauz vůbec nezbyl čas. „Měli jsme to v programu, ale kdybychom se do té mravenčí práce pustili, nestihli bychom nic jiného,“ vysvětluje Třešňák.
Hlavní proud

Pražští Piráti si své opoziční role a času na „mravenčí práci“ opravdu užívají. Sestavili třeba tabulku všech restaurací, které mají pronajaté prostory od města, a zjistili, že rozpětí roční ceny za metr čtvereční se pohybuje od pětistovky do 30 tisíc korun, a pustili se do pátrání, zda za tím není korupce. Právě oni připravili blízkou spolupracovnici předsedy ANO Andreje Babiše Radmilu Kleslovou o místa ve statutárních orgánech městských firem, když spočítali a zveřejnili její statisícové příjmy. Primátorce Adrianě Krnáčové (ANO) zase předali čtyřicetistránkovou analýzu předražené karty Pražana Opencard a chtěli, aby po někdejším primátorovi Pavlu Bémovi vymáhala škodu. Ta to odmítla, jejich buldočí úsilí, interpelace, články v novinách, schůzky s politiky ale nakonec přineslo ovoce: rada nedávno schválila, že žalobu na Béma přece jen podá.

Na možnou premiéru ve sněmovně se Piráti začínají svědomitě připravovat. Nedávno si vybrali volebního manažera, absolventa Cambridgeské univerzity s praxí v poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers Štěpána Štrébla. „Výsledek pod deset procent hlasů budu považovat za neúspěch,“ říká mozek kampaně. Chce se mimo jiné zaměřit na změnu image: z party bojující za legalizaci marihuany a propagující „nelegální užívání softwaru“ by rád udělal „seriózní subjekt“, který může oslovit liberálně smýšlející lidi z hlavního proudu.

O volebním programu rozhodne teprve dubnová konference, pražský zastupitel a mluvčí Pirátů Mikuláš Ferjenčík zmiňuje alespoň jeho základní obrysy. Piráti chtějí znovuotevřít debatu o registru smluv – poslanci od všeobecně kvitované povinnosti zveřejňovat smlouvy osvobodili všechny státní firmy. „Lidé jsou stále více sledováni, zavedla se elektronická evidence tržeb, vojenská rozvědka chce přes telekomunikační firmy sledovat veškerou komunikaci ve státě,“ vysvětluje Ferjenčík. „O sobě ale stát informace dávat nechce. Tenhle trend chceme obrátit.“ Stejně tak by rád zprůhlednil rozhodování sněmovny, konkrétně zasáhnout proti možnosti, aby každý poslanec mohl dávat pozměňovací návrh k projednávanému zákonu. „Dodnes třeba nikdo neví, jak došlo k tomu, že z registru smluv vypadl ČEZ,“ říká. „Někdo načetl pozměňovací návrh, ale nedá se zjistit kdo.“ Kromě rychlejšího tempa digitalizace státní správy by Piráti chtěli také po vzoru některých evropských zemí otevřít debatu o tzv. základním příjmu, částce, kterou dostává každý bez ohledu na to, zda je chudý či bohatý, jestli pracuje nebo je doma.

Diskuzi o zahraniční politice se Ferjenčík spíše vyhýbá. Říká jen, že názory Pirátů na EU a NATO se různí. Například místopředseda strany Ivo Vašíček se v rozhovoru pro Pirátské listy svěřil: „Vylezli jsme z deště pod okap. Pádu totality využili silné zahraniční kapitálové skupiny. Zatímco dříve jsme byli ,kolonií‘ SSSR, dnes jsme ,kolonií‘ USA a Německa.“

O tom, s kým by Piráti případně uzavřeli povolební koalici, nechce Ferjenčík mluvit. Zdá se ale, že pro ostatní strany jsou Piráti celkem atraktivní. „Nemám s nimi problém, umím si spolupráci představit,“ říká třeba primátor Brna Petr Vokřál (ANO). V brněnské radě potkal dva členy Pirátů osobně a s oběma prý „vycházel dobře“.

„Určitě bych spolupráci s nimi nevylučoval,“ říká předseda poslaneckého klubu ČSSD Roman Sklenák. „Vybavují se mi subjekty, které jsou nám mnohem vzdálenější než Piráti.“ Poslanec Jan Farský (Starostové) by Piráty ve sněmovně vyloženě uvítal. „Jsou mi blízcí, pokud jde o transparentnost, zapojování lidí do rozhodování a prosazování nových technologií. V oblasti ochrany duševního vlastnictví je pro mě ale jejich přístup příliš liberální,“ popisuje. „Každopádně by se s nimi dalo spolupracovat. Jsou dynamičtí a rozvíření vod, to jednou začas není špatné.“
asistent poslankyně Lenky Kozlové / výtvarník, kurátor architektonických výstav, občanský aktivista
https://www.pirati.cz/lide/jaroslav_nemec / https://jarnemec.com/jaroslav-nemec/

Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Asistent poslance
 
Příspěvky: 1571
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2409 krát
Dostal poděkování: 1755 krát

Re: Napsali o nás

Příspěvekod Dalibor.Zahora » 27 bře 2017, 13:03

Piráti na rozcestí: Morgan nebo Černovous? (autor: Josef Bouška)
https://reportermagazin.cz/a/izr4B/pirati-na-rozcesti-morgan-nebo-cernovous

Za tento příspěvek dostal jeho autor Dalibor.Zahora 7 poděkování od:
Filip.Krska, Frantisek.Navrkal, Martin.Duska, Pavel.Moravec, Petr.Lysek, Radek.Strouhal, Viktor.Mahrik
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Kontrolní komise
 
Příspěvky: 6826
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 21491 krát
Dostal poděkování: 9443 krát

Re: Napsali o nás

Příspěvekod Petr.Tresnak » 27 bře 2017, 13:26

Jaroslav.Nemec píše:Respekt
https://www.respekt.cz/tydenik/2017/13/ ... eId=100189

Pod deset procent nejdeme
Pirátská strana s nadšením sleduje předvolební průzkumy a začíná mluvit o cestě do sněmovny


Tuzemští Piráti překonali důležitou psychologickou bariéru. Minulý týden se poprvé v historii přehoupli přes pětiprocentní hranici nutnou pro vstup do Poslanecké sněmovny. Alespoň hypoteticky: podle březnového volebního modelu STEM jsou s 5,5 procenta hlasů sedmou a poslední stranou, kterou by voliči do parlamentu poslali (za ANO, ČSSD, KSČM, lidovci, ODS a TOP 09). V reálu by to znamenalo osm poslanců, což jsou vyhlídky, které tato alternativní strana za osm let od svého založení ještě nikdy neměla. Na to, jak by si vedli ve vysoké politice, se dá zatím usuzovat ze dvou pirátských bašt – přes dva roky už vládnou Mariánským Lázním a v Praze jsou hlasitou opozicí.
Neuvěřitelný výsledek

„Otevřu si jeho kalendář na webu a zapíšu mu tam schůzku s vámi,“ směje se pirátský místostarosta Mariánských Lázní Vojtěch Franta (31) do telefonu. Pochlubí se, že právě díky Pirátům teď může každý občan sledovat podrobný program radních on-line. Očividně se baví představou, co Petr Třešňák, jeho stranický kolega, který zrovna nevzal telefon, řekne na přece jen poněkud „pirátský“ průnik do jeho plánů.

Výsledek posledních komunálních voleb v Mariánských Lázních Piráty zaskočil, získali přes 20 procent hlasů a přiznávali, že i v nejoptimističtějších prognózách počítali tak s 12 procenty (zhruba s takovým ziskem se muselo spokojit druhé hnutí ANO). Zpětně si úspěch vysvětlují dvěma věcmi. Místní už byli unaveni léty s oranžovo-modrou radnicí a korupčními stíny, které se nad ní vznášely. Zároveň si mladý architekt Franta získal přízeň mladých: stál u zrodu spolku Švihák, který před čtyřmi lety rozhýbal stojaté kulturní vody zdejších lázní. Začal pořádat populární večery uměleckých sebeprezentací PechaKucha, zapojil se do akce Den architektury, uspořádal soutěž ve slam poetry, festival Kulturní Ozdravení, pořádá cyklojízdy či workshopy pro děti.

Populární mladý muž se na podzim 2014 stal historicky prvním pirátským starostou. V čele Mariánských Lázní ale vydržel jen několik měsíců. Jeho pád odstartovala účast v nevinné silvestrovské koulovačce na kolonádě, kterou odnesly hodiny na pavilonu Křížového pramene. Staly se jedním z terčů, noviny psaly, že se zastavily na třech minutách po půl jedné a spadla z nich obruč (starosta Franta ji neprodleně odnesl na městskou policii a o incidentu ji poctivě informoval). Frantu po miniskandálu vystřídal současný starosta Petr Třešňák (vystudoval technickou ekologii a sedm let pracoval pro ČEZ, kde připravoval výstavbu čtvrtého bloku Jaderné elektrárny Temelín).

Piráti vládnou městské radě společně s hnutím ANO, ČSSD a uskupením Volby 94–2014. Přesto, že mají jen tři zástupce ze sedmi, podařila se jim řada věcí.

Město zveřejňuje všechny smlouvy a snaží se, aby totéž dělaly i jím vlastněné společnosti (zatím marně). Radnice uspořádala veřejné Fórum Zdravého města – kolem 80 zájemců se sešlo na radnici a snažili se pojmenovat problémy, které je trápí. Dalších několik stovek o nich pak hlasovalo na internetu, Piráti si vybrali metodu, která zohledňuje nejen hlasy pro, ale i hlasy proti (odečítají se). Ukázalo se, že lidi nejvíc trápí, že nemocnice se proměnila v léčebnu dlouhodobě nemocných a nenabízí nonstop akutní péči, nedobrý stav památek, odchod mladých lidí z města, auta v centru, málo cyklostezek či chybějící sportovní hala. Podobně, s pomocí hlasování obyvatel, vznikla také Strategie rozvoje města do roku 2031.

Občané jsou s vládou Pirátů zřejmě spokojeni, aspoň soudě podle výsledků nedávných krajských voleb – v Mariánských Lázních získali téměř 30 procent. Úspěch někdejšího baskytaristy kapely Řetězová reakce Třešňáka a bubeníka punkové kapely Galantní jelen Frantu sice těší, zároveň ale trochu závidí svým pražským kolegům. Neužili si totiž svobody opozice. „Když jsme vyhráli, museli jsme poskládat koalici i se stranami, se kterými se nám úplně nechtělo,“ říká Franta. Na otevírání starých kauz vůbec nezbyl čas. „Měli jsme to v programu, ale kdybychom se do té mravenčí práce pustili, nestihli bychom nic jiného,“ vysvětluje Třešňák.
Hlavní proud

Pražští Piráti si své opoziční role a času na „mravenčí práci“ opravdu užívají. Sestavili třeba tabulku všech restaurací, které mají pronajaté prostory od města, a zjistili, že rozpětí roční ceny za metr čtvereční se pohybuje od pětistovky do 30 tisíc korun, a pustili se do pátrání, zda za tím není korupce. Právě oni připravili blízkou spolupracovnici předsedy ANO Andreje Babiše Radmilu Kleslovou o místa ve statutárních orgánech městských firem, když spočítali a zveřejnili její statisícové příjmy. Primátorce Adrianě Krnáčové (ANO) zase předali čtyřicetistránkovou analýzu předražené karty Pražana Opencard a chtěli, aby po někdejším primátorovi Pavlu Bémovi vymáhala škodu. Ta to odmítla, jejich buldočí úsilí, interpelace, články v novinách, schůzky s politiky ale nakonec přineslo ovoce: rada nedávno schválila, že žalobu na Béma přece jen podá.

Na možnou premiéru ve sněmovně se Piráti začínají svědomitě připravovat. Nedávno si vybrali volebního manažera, absolventa Cambridgeské univerzity s praxí v poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers Štěpána Štrébla. „Výsledek pod deset procent hlasů budu považovat za neúspěch,“ říká mozek kampaně. Chce se mimo jiné zaměřit na změnu image: z party bojující za legalizaci marihuany a propagující „nelegální užívání softwaru“ by rád udělal „seriózní subjekt“, který může oslovit liberálně smýšlející lidi z hlavního proudu.

O volebním programu rozhodne teprve dubnová konference, pražský zastupitel a mluvčí Pirátů Mikuláš Ferjenčík zmiňuje alespoň jeho základní obrysy. Piráti chtějí znovuotevřít debatu o registru smluv – poslanci od všeobecně kvitované povinnosti zveřejňovat smlouvy osvobodili všechny státní firmy. „Lidé jsou stále více sledováni, zavedla se elektronická evidence tržeb, vojenská rozvědka chce přes telekomunikační firmy sledovat veškerou komunikaci ve státě,“ vysvětluje Ferjenčík. „O sobě ale stát informace dávat nechce. Tenhle trend chceme obrátit.“ Stejně tak by rád zprůhlednil rozhodování sněmovny, konkrétně zasáhnout proti možnosti, aby každý poslanec mohl dávat pozměňovací návrh k projednávanému zákonu. „Dodnes třeba nikdo neví, jak došlo k tomu, že z registru smluv vypadl ČEZ,“ říká. „Někdo načetl pozměňovací návrh, ale nedá se zjistit kdo.“ Kromě rychlejšího tempa digitalizace státní správy by Piráti chtěli také po vzoru některých evropských zemí otevřít debatu o tzv. základním příjmu, částce, kterou dostává každý bez ohledu na to, zda je chudý či bohatý, jestli pracuje nebo je doma.

Diskuzi o zahraniční politice se Ferjenčík spíše vyhýbá. Říká jen, že názory Pirátů na EU a NATO se různí. Například místopředseda strany Ivo Vašíček se v rozhovoru pro Pirátské listy svěřil: „Vylezli jsme z deště pod okap. Pádu totality využili silné zahraniční kapitálové skupiny. Zatímco dříve jsme byli ,kolonií‘ SSSR, dnes jsme ,kolonií‘ USA a Německa.“

O tom, s kým by Piráti případně uzavřeli povolební koalici, nechce Ferjenčík mluvit. Zdá se ale, že pro ostatní strany jsou Piráti celkem atraktivní. „Nemám s nimi problém, umím si spolupráci představit,“ říká třeba primátor Brna Petr Vokřál (ANO). V brněnské radě potkal dva členy Pirátů osobně a s oběma prý „vycházel dobře“.

„Určitě bych spolupráci s nimi nevylučoval,“ říká předseda poslaneckého klubu ČSSD Roman Sklenák. „Vybavují se mi subjekty, které jsou nám mnohem vzdálenější než Piráti.“ Poslanec Jan Farský (Starostové) by Piráty ve sněmovně vyloženě uvítal. „Jsou mi blízcí, pokud jde o transparentnost, zapojování lidí do rozhodování a prosazování nových technologií. V oblasti ochrany duševního vlastnictví je pro mě ale jejich přístup příliš liberální,“ popisuje. „Každopádně by se s nimi dalo spolupracovat. Jsou dynamičtí a rozvíření vod, to jednou začas není špatné.“


Drobná chybka se jim tam vloudila. Samozřejmě jsme se v této souvislosti bavili o transparentních účtech, nikoli smlouvách.
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Petr.Tresnak 3 poděkování od:
Ivo.Vasicek, Jaroslav.Nemec, Radek.Strouhal
Uživatelský avatar
Petr.Tresnak
Poslanec Parlamentu ČR
 
Příspěvky: 716
Registrován: 01 srp 2009, 20:48
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 807 krát
Dostal poděkování: 826 krát

Příspěvekod Andrej.Ramaseuski » 27 bře 2017, 14:33

two beers or not two beers?

Za tento příspěvek dostal jeho autor Andrej.Ramaseuski 2 poděkování od:
Filip.Krska, Frantisek.Navrkal
Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor
 
Příspěvky: 484
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 332 krát
Dostal poděkování: 474 krát

Re: Napsali o nás

Příspěvekod Marek.Necada » 27 bře 2017, 17:31


Za tento příspěvek dostal jeho autor Marek.Necada 4 poděkování od:
Dalibor.Zahora, Filip.Krska, Frantisek.Navrkal, Petr.Vileta
Uživatelský avatar
Marek.Necada
 
Příspěvky: 2300
Registrován: 05 lis 2009, 23:44
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 8546 krát
Dostal poděkování: 5245 krát

Re: Napsali o nás

Příspěvekod Dalibor.Zahora » 28 bře 2017, 05:12

Zbaví se Piráti svého místopředsedy? Kolegy rozčílil fotkou s Hitlerem
https://www.lidovky.cz/vasicek-celi-pokusu-o-odvolani-dzg-/zpravy-domov.aspx?c=A170327_124151_ln_domov_jho

Nabírají piráti vodu? Hodí „závaží“ přes palubu?
https://www.trutnovak.cz/nabiraji-pirati-vodu-hodi-zavazi-pres-palubu/7100/

Za tento příspěvek dostal jeho autor Dalibor.Zahora 6 poděkování od:
Filip.Krska, Jaroslav.Nemec, Marek.Necada, Pavel.Moravec, Radek.Strouhal, Vojtech.Pikal
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Kontrolní komise
 
Příspěvky: 6826
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 21491 krát
Dostal poděkování: 9443 krát

Re: Napsali o nás

Příspěvekod Radek.Simkanic » 28 bře 2017, 07:46

MSK je jako Fénix - při síle a nebo na popel. - Hana Dobrá
„Kráčíme v minulostí, naší budoucností je tvořit přítomnost.“ - Radek Simkanič
„Nikdy se všem nezavděčíš, ale nezavděčit se můžeš všem!“ - Radek Simkanič

Největší nepřítel je iniciativní třídní blbec!

Za tento příspěvek dostal jeho autor Radek.Simkanic poděkování od:
Filip.Krska
Uživatelský avatar
Radek.Simkanic
Krajské předsednictvo
 
Příspěvky: 529
Registrován: 25 dub 2012, 22:21
Bydliště: Pustějov
Dal poděkování: 1106 krát
Dostal poděkování: 387 krát

Re: Napsali o nás

Příspěvekod Dalibor.Zahora » 28 bře 2017, 10:45

#underattack :)
Filip Zajíček‏ @FilipZajicek 21 spřed 21 sekundami
Lídr Pirátů ve Zlínském kraji: https://www.youtube.com/watch?v=Hkr3aH1ACpM #VysílejtePravdu

https://twitter.com/FilipZajicek/status ... 4248265728

Za tento příspěvek dostal jeho autor Dalibor.Zahora poděkování od:
Filip.Krska
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Kontrolní komise
 
Příspěvky: 6826
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 21491 krát
Dostal poděkování: 9443 krát

Re: Napsali o nás

Příspěvekod Dalibor.Zahora » 30 bře 2017, 17:17

Piráti, jak je nejspíš neznáte. Strana, v níž mají problémy s NATO
https://zpravy.idnes.cz/pirati-maji-problem-s-nato-dc0-/domaci.aspx?c=A170330_111436_domaci_kop

Za tento příspěvek dostal jeho autor Dalibor.Zahora 3 poděkování od:
Filip.Krska, Pavel.Moravec, Radek.Strouhal
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Kontrolní komise
 
Příspěvky: 6826
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 21491 krát
Dostal poděkování: 9443 krát

PředchozíDalší

Podobná témata

Zpět na Pirátské kauzy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník