Veganství v legislativě

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Měli bychom podpořit tuto veganskou iniciativu?

Pro
22
37%
Proti
30
50%
Zdržuji se
8
13%

Celkem hlasujících : 60 - Celkem hlasů : 60

Re: Veganství v legislativě

Příspěvekod Andrej.Ramaseuski » 02 kvě 2017, 15:13

Michaela.Skokanova píše:Nechci vam rusit povidani, ale tady jde predevsim o moznost vyberu, takze po cem vy, kteri si bez ohledu na vysledek podnetu muzete dat cokoli, mate hlad, to je dost irelevantni :) kdyz pominu to, ze zalezi taky na tom, cemu rikate vegetarianske/veganske jidlo, ono kdyz si udelate veproknedlozelo a odeberete vepro, nezbyde vam dobre poskladane vyzivne jidlo, co vas zasyti, ale takhle se to nedela :D

kdyz mi nekdo odebere z v-k-z to "v", tak nejen ze to nenasyti, ale neskutecne nastve.
a, jasne ze se to nedela, protoze ten kdo by to zkusil - ihned by dostal vidlickou do zlodejske ruky drive nez to veprove opusti muj talir.
two beers or not two beers?

Za tento příspěvek dostal jeho autor Andrej.Ramaseuski 2 poděkování od:
Petr.Vileta, Robert.Magni
Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor

Dal poděkování: 333 krát
Dostal poděkování: 474 krát

Příspěvekod Jiri.Janecka » 03 kvě 2017, 08:21

Já myslím, že přísloví ...ty vykládej tomu, co žere seno má jako spousta jiných lidových moudrostí něco do sebe. Konečně je vědecky prokázáno, že bílkoviny z masa měly nezanedbatelný podíl na vývoji mozku primátů. Jinak musím říci, že tahle třicetistránková diskuse doslova o h... (protože nakonec každá potrava skončí stejně) je pro mne jeden z velmi vážných důvodů, proč přemýšlím o tom, co tady vlastně ještě dělám. Vážně jsem si uložil, že do tohohle vlákna nikdy nepřispěju, ale už tři měsíce po spuštění PC na mně vyskočí jak Chuck Norris z pod postele.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Jiri.Janecka 2 poděkování od:
Andrej.Ramaseuski, Robert.Magni
Jiri.Janecka
Člen KS Středočeský kraj

Dal poděkování: 359 krát
Dostal poděkování: 2072 krát

Příspěvekod Andrej.Ramaseuski » 03 kvě 2017, 09:24

regulaci toho co clovek ji a to co by nemel, a co vubec nesmi, najdeme predevsim v islamske a zidovske legislative. tahat neco podobneho do europskeho pravniho systemu povazuji za neskutecne barbarstvi. myslim si ze zbytecne regulaci v teto oblasti mame vice nez dost a meli bychom spis premyslet o tom co by z toho slo zrusit, nikoliv neco pridat.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Andrej.Ramaseuski 3 poděkování od:
Jiri.Janecka, Petr.Vileta, Robert.Magni
Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor

Příspěvekod Michaela.Skokanova » 03 kvě 2017, 09:29

Paneboze,umite tady vubec nekdo cist? O to, ze byste nekdo neco nesmel, tady nejde a opakuju to na kazde z tech 30 stranek, kterych je 30 jen diky trolleni radobyvtipnych odpurcu, kteri si nejsou ani ochotni precist vypracovany dokument, ale hlavne ze mi tu naznacuji, jak jsem ja blba.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence. - Charles Bukowski
-------------------------------------------------------------------------------------------
You can find work and sort your life out anytime. The pub closes in five hours. - Bernard Black

Hanba svazákům a krtkobijcům. Jo, a taky jakoubkovcům.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Michaela.Skokanova 2 poděkování od:
Dominika.Michailidu, Vojtech.Pikal
Michaela.Skokanova

Dal poděkování: 3947 krát
Dostal poděkování: 1152 krát

Příspěvekod Andrej.Ramaseuski » 03 kvě 2017, 11:31

Michaela.Skokanova píše:Paneboze,umite tady vubec nekdo cist? O to, ze byste nekdo neco nesmel, tady nejde a opakuju to na kazde z tech 30 stranek, kterych je 30 jen diky trolleni radobyvtipnych odpurcu, kteri si nejsou ani ochotni precist vypracovany dokument, ale hlavne ze mi tu naznacuji, jak jsem ja blba.

krasne jsme ho precetli. a vidim v nem evidentni pokus o zasah do svobody podnikani a stravovani ve prospech pochybne ideologie.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Andrej.Ramaseuski poděkování od:
Robert.Magni
Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor

Příspěvekod Michaela.Skokanova » 03 kvě 2017, 11:37

Kazdej tam vidi, co chce videt, ale to neznamena, ze to tam je... Kdyby to tam bylo, tak to pred Piraty ani netaham.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence. - Charles Bukowski
-------------------------------------------------------------------------------------------
You can find work and sort your life out anytime. The pub closes in five hours. - Bernard Black

Hanba svazákům a krtkobijcům. Jo, a taky jakoubkovcům.
Michaela.Skokanova

Dal poděkování: 3947 krát
Dostal poděkování: 1152 krát

Příspěvekod Martin.Kucera » 03 kvě 2017, 11:38

A kde přesně tam vidíš "regulaci toho co clovek ji a to co by nemel, a co vubec nesmi,"?
Citaci, pls.
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Martin.Kucera 2 poděkování od:
Michaela.Skokanova, Vojtech.Pikal
Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru

Dal poděkování: 2300 krát
Dostal poděkování: 15743 krát

Příspěvekod Michal.Ketner » 03 kvě 2017, 11:41

Základem diskuze každeho clověka co neví jak diskutovat je vytahnou slaměnýho panáka a rozmlátit ho, jen proto aby mu nepraskla egobublinka :fet:
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------

Za tento příspěvek dostal jeho autor Michal.Ketner 2 poděkování od:
Michal.Ketner
Rozhodčí komise

Dal poděkování: 2160 krát
Dostal poděkování: 3617 krát

Příspěvekod Dominika.Michailidu » 03 kvě 2017, 11:51

Andrej.Ramaseuski píše:
Michaela.Skokanova píše:Paneboze,umite tady vubec nekdo cist? O to, ze byste nekdo neco nesmel, tady nejde a opakuju to na kazde z tech 30 stranek, kterych je 30 jen diky trolleni radobyvtipnych odpurcu, kteri si nejsou ani ochotni precist vypracovany dokument, ale hlavne ze mi tu naznacuji, jak jsem ja blba.

krasne jsme ho precetli. a vidim v nem evidentni pokus o zasah do svobody podnikani a stravovani ve prospech pochybne ideologie.

Tady už někdo uvěřil tomu, že je stát firma? To je taky ideologie na úrovni, gratuluji. Nebo je nějaká změna v záměru "zavést jídlo pro vegany ve státních inštitucích"?

Hele, já taky jím maso, výpečky se zelím a knedlem jsou ...smrk.. nenahraditelné. Ale když mi uvaří segra veganské jídlo, tak se taky naperu k prasknutí, pre je vynikající. Opravdu to není nic jedovatého ani něco, co by člověka nějak omezovalo. Naprosto nechápu vaše výlevy tady. To je jako bych trollila ve vlákně krz ty petardy na stadionech, kde bych vykřikovala, že profi sport je hnus a měl by celý zmizet, pre k tomu tahá děti a nakonec budou všichni sportovat a házet petardy a nikdo se nebude učit. Asi tak nějak logické mi přijdou vaše příspěvky tady.
77S 2I 3I 3I

Za tento příspěvek dostal jeho autor Dominika.Michailidu 2 poděkování od:
Dominika.Michailidu
Místní předsednictvo

Dal poděkování: 7875 krát
Dostal poděkování: 6565 krát

Příspěvekod Robert.Magni » 03 kvě 2017, 11:54

Michaela.Skokanova píše:Kazdej tam vidi, co chce videt, ale to neznamena, ze to tam je... Kdyby to tam bylo, tak to pred Piraty ani netaham.

V praxi by,,muklové přišli úplně o maso,, A na to ti zvysoka fuck off.
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj

Dal poděkování: 11529 krát
Dostal poděkování: 1964 krát

PředchozíDalší

Podobná témata

Zpět na [Archív] Uzamčené členské podněty