Odvolání republikového předsednictva

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Požaduji svolání jednání celostátního fóra k projednání odvolání republikového předsednictva

Ano
27
24%
Ne
80
70%
Zdržuji se
7
6%

Celkem hlasujících : 114 - Celkem hlasů : 114

Re: Odvolání republikového předsednictva

Příspěvekod Zdenek.Frolec » 30 led 2017, 05:33

Ivo.Vasicek píše:
Petr.Bajgar píše:Aktivisti jsou aktivní protože chtějí danou činnost dělat pro její přínosnost pro spoluobčany.
Karieristi především pletichaří, obelhávají a jde jim z podstaty o jejich osobní prospěch.
Aktivní lidé jsou viditelně současnou Pirátskou stranou nejen ignorováni, ale spíš dokonce systematicky eliminováni.

Aktivista a aktivní člověk jsou dva různé pojmy.
Aktivista lidi o něčem přesvědčuje, nezastupuje je (to může být pouze jeho pocit, který nemá objektivní opodstatnění). Politik lidi zastupuje, aby je mohl zastupovat musí k tomu mít mandát a ten se získává ve volbách. Z aktivisty se může stát politik, a to se v Pirátské straně děje, což je výsledek naší činnosti.
No a moc by mě zajímalo kteří aktivní lidé jsou Pirátskou stranou ignorováni a kdo byl eliminován?

Opravdu se na tuto otázku musíš ptát? Njn pod lampou největší tma .... Dobře, že už tuhle lampu dlouho používat nebudu.....
(A ještě mi řekni že jsem nebyl aktivní a že mi hlavně PKS ,,BRNO,, neházelo klacky pod nohy :D a ty v závěru) :D :D :D

PS už ses u mě zapsal jako ,,had,, jelikož si slíbil, že jakmile se z toho stane politikaření odejdeš a své slovo si nedodržel a když ses dozvěděl, že bude solo kandidátka tak si dokonce začal řvat mám to přece nahraný na záznamu ze schůze a následně si přes Pikala udělal ojeb pomocí revokace......

Né vůbec nejsi karierista a nejdeš přes mrtvoli za ,,korytama,, Ale cg povedlo s eti to si jako jedinej v zastupku a mohli js e tam byt jen čistě za stranu ale proč ať to zas slízne hlavně žít brno sorry v tomto případě zas slízne smetanu jen zelení...........
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Zdenek.Frolec
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj

Dal poděkování: 162 krát
Dostal poděkování: 201 krát

Příspěvekod Vojtech.Pikal » 09 kvě 2017, 10:39

Oznámení moderátora:
Navrhovatel už není členem, chce si věc někdo adoptovat?
člen RV, AO, ZO, FO a PO a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb|blog Tel: 776635258 Mumble status
Vojtech.Pikal
Poslanec Parlamentu ČR

Dal poděkování: 22500 krát
Dostal poděkování: 15768 krát

Příspěvekod Vojtech.Pikal » 10 kvě 2017, 12:45

Téma mimo, podnět zastaralý a už ho nikdo nechce. Lock.
člen RV, AO, ZO, FO a PO a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb|blog Tel: 776635258 Mumble status
Vojtech.Pikal
Poslanec Parlamentu ČR

Dal poděkování: 22500 krát
Dostal poděkování: 15768 krát

Předchozí

Podobná témata

Zpět na [Archív] Uzamčené členské podněty