Už je na čase

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí vstoupit.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Liberecky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.

Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).

Už je na čase

Příspěvekod Petr.Jenik » 08 lis 2017, 16:17

Ahoj všem,
tak jsem se konečně rozhoupal a naplno se začlením a začnu v Č.Lípě pomalu makat na získávání nových členů a sestavování kandidátky pro komunálky v roce 2018.
Myslím, že nastal ten správný okamžik nejen makat v pozadí, ale zapojit se i přímo a rád bych tak byl na českolipské kandidátce lídrem, když nám ten Tomáš Martínek utekl do sněmovny :)
Těm kdo mě ještě neznáte, tak se rád osobně představím na srazu 25.11. v Semilech, kde se budu těšit na shledanou.
Důvodem toho že jsem se konečně přinutil ke vstupu je asi úplný opak toho, proč bude teď chtít k Pirátům vstoupit hodně lidí.
Ne kvůli vidině korýtka ale abych naopak vstupu těmto vykukům měl možnost alespoň v Č.Lípě zabránit.
Kdybych chtěl korýtko, tak už ho dávno mám a nemakal bych v posledních X letech na kampaních aniž bych od toho cokoli čekal.
Zastupitel města Česká Lípa, kde už řadu let i píšu Neoficiální městské noviny. Sledovat mě můžete na Twitteru

Za tento příspěvek dostal jeho autor Petr.Jenik 4 poděkování od:
Jan.Tempel, Martin.Rejman, Ondrej.Kolek, Tomas.Martinek
Petr.Jenik
Člen KS Liberecký kraj

Dal poděkování: 1 krát
Dostal poděkování: 17 krát

Re: Už je na čase

Příspěvekod Ondrej.Kolek » 03 led 2018, 16:15

Ahoj Petře. Předpokládám, že k dnešnímu dni už jsi členem?
Krajské předsednictvo LK; Garant bodu Věda a Výzkum; Republikový výbor; ondrej.kolek@pirati.cz
"Podle ovoce poznáte dobrý či špatný strom"
Ondrej.Kolek
Krajské předsednictvo

Dal poděkování: 506 krát
Dostal poděkování: 518 krát

Podobná témata

Zpět na Zájemci o členství Liberecký kraj