Programový bod Svoboda podnikání

Re: Programový bod Svoboda podnikání

Příspěvekod Franz Forzelt » 18 srp 2013, 22:59

Dobrý den, některé strany chtějí zařadit do svých programů zákaz chovu exotických zvířat v cirkusech, jak se k tomuto tématu staví Piráti, popřípadě co navrhujete vy? Děkuji za odpověd'.
Franz Forzelt
Návštěvník – není člen Pirátů

Příspěvekod Roman.Kucera » 18 srp 2013, 23:45

Piráti jsou proti týrání zvířat. Zda je chov cirkusových zvířat jejich týráním, nechť posoudí v každém konkrétním případě odborník (veterinář, etolog...)
Chcete mě v RV? Klik! :)

Pirátem se človék nestává, pirátem se rodí!
Roman.Kucera
Republikový výbor

Dal poděkování: 10389 krát
Dostal poděkování: 19109 krát

Příspěvekod Franz Forzelt » 19 srp 2013, 00:11

Děkuji za odpověd', ale zajímal by mě Váš názor, jestli podle Vás je cirkus=týrání zvířat? Protože podle všech ochránců zvířat je cirkus týrání zvířat. Veterináři kontrolují cirkusová zvířata, když cirkus přijede do příslušného kraje, myslím, že by se jistě kontrolující veterináři hlasitě ozvali, kdyby bylo se zvířaty zacházeno nesprávně.
Franz Forzelt

Příspěvekod Roman.Kucera » 19 srp 2013, 00:13

Já osobně drezůru za týrání nepovažuji. Pokud se dělá v souladu s vědeckými poznatky a s láskou ke zvířeti.

Roman.Kucera
Republikový výbor

Příspěvekod Franz Forzelt » 19 srp 2013, 00:20

Ještě jednou děkuji za odpověd' a za Váš názor. A Piráti jako strana se tedy nechystají zaměřit na toto opatření proti cirkusům, jako ostatní strany? Děkuji
Franz Forzelt

Příspěvekod Roman.Kucera » 19 srp 2013, 00:29

V těchto volbách určitě ne. Neoficiálně se o tomto problému bavíme a řekl bych, že názor shodný s tím mým spíše převládá.

Roman.Kucera
Republikový výbor

Příspěvekod klivan » 19 pro 2017, 19:29

Franz Forzelt píše:Děkuji za odpověd', ale zajímal by mě Váš názor, jestli podle Vás je cirkus=týrání zvířat? Protože podle všech ochránců zvířat je cirkus týrání zvířat. Veterináři kontrolují cirkusová zvířata, když cirkus přijede do příslušného kraje, myslím, že by se jistě kontrolující veterináři hlasitě ozvali, kdyby bylo se zvířaty zacházeno nesprávně.

Nevím , kam to dát, tak jsem to šoupnu sem, zakládat vlákna jsem se zatím nenaučil

Patří zvířata do cirkusu, nebo je to jejich trápení? Duel principála a ochránkyně zvířat. Duel na seznamu, at si každý udělá obrázek sám. Zpočátku jsem byl na straně aktivistky, protože cirkusy nemám rád, ale čím dál jsem víc chápal principála, když pak začal vykládat jak díky "dobroserům" ,co prosadili zákon proti drezůře zvířat v Mexiku, cirkusy zkrachovaly a bylo utraceno 5000 zvířat , včetně slonů a tygrů. 3 roky na to parlament uznal chybu, a povolili opět dreszuru, jelikož se prý jedná o kulturní dědictví, co naplat, ale zvířatům život nikdo už nevrátí. No, Sorry jako....
Když pak emotivně líčil, že když mu vezmou aktivisti zvířata, tak se poleje benzínem a upálí se na protest, bylo na něm vidět, že se zvířaty doslova žije, spí s tygry v kleci atd. a já mu začal věřit. Aktivistka něco mlela o pokroku, holt dobré úmysly dláždí cestou do pekla, komunisti to taky mysleli dobře a dopadlo to jako vždy :D Doufám, že se poučíme z cizích chyb

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/patr ... lanky-home
Směju se vstříc chodcům, když je potkám..
klivan
Uživatel fóra – není člen Pirátů

Dal poděkování: 236 krát
Dostal poděkování: 207 krát

Předchozí

Podobná témata

Zpět na Svoboda podnikání