Krajská schůze 8.1.2018

Moderátoři: PKS Plzensky kraj, PKS Plzensky kraj, PKS Plzensky kraj, PKS Plzensky kraj, PKS Plzensky kraj, PKS Plzensky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Re: Krajská schůze 8.1.2018

Příspěvekod Milus.Kotisova » 13 led 2018, 00:04

A jinak samozřejmě vím, že Pavel na kampani makal. Nikdy jsem netvrdila opak. A také jemu patří velký dík.
"Abychom si udrželi vnitřní klid, musíme úspěch i neúspěch považovat za stejně důležité." (Sri Chinmoy)
* * *
milus.kotisova@pirati.cz, 778 111 455
iniciátorka a ideová kurátorka Pirátské putovní univerzity
https://www.facebook.com/groups/257921767995854/
Milus.Kotisova
Rozhodčí komise

Dal poděkování: 73 krát
Dostal poděkování: 184 krát

Příspěvekod Milus.Kotisova » 13 led 2018, 00:24

[quote="Magda.Dankova"]Přemýšlela jsem, if se k tomu vyjádřit.

To, že chceš někoho nového na místo předsedy KS je v pořádku, stejně tak i u Lukáše je v pořádku, že chce znovu kandidovat. To je přece pozitivum pirátské strany. Tahle svoboda. proč to komentovat či soudit.Zvolit člověka, který není prověřený a pořádně ho neznáme, i když možná kvality má, mi osobně přijde risk. Za mě je lepší, aby předsedou byl někdo, kdo je již na člen. Ale je to můj názor, respektuji jiný.
[quote="Milus.Kotisova"][quote="Pavel.Sramek"]

Magdo, děkuji, že se shodneme, že je v pořádku, že vyjadřujeme svobodně své názory (na schůzi mě naopak velmi nepěkně překvapily pokusy některých debatu zarazit s komentářem, abychom si to vyříkali s Luášem mezi sebou -- něco, co se bytostně týká krajských záležitostí? ) - a dokonce se zákonitě nevyhneme ani hodnocení při volbě do tak důležité funkce. Už jen tím, že vyjmenuji, co očekávám od nového, vlastně říkám, že to nevidím u toho stávajícího.

Pracovala jsem s Lukášem sedm měsíců, takže znám jeho silné a slabší stránky poměrně dobře. Myslím, že mu velmi dobře sedí práce poslance, protože to je práce více analytická. A také vím, že jsem v podstatě většinu času pracovala naprosto samostatně a byla jsem iniciativní.

Srovnávnám chtě nechtě naši organizaci s Vysočinou (stejně velký kraj) a třeba takovým Jihočeským krajem, kolik tam při stejném počtu lidí dělají akcí, vyjíždějí mimo krajské město, scházejí se třeba každý týden na mumble, pracují s členskou základnou velmi aktivně, doslova o základnu pečují.... Prostě hodně to ovlivní osobnost krajského "lídra", to je marno platné, opravdu záleží na jeho schopnosti pracovat a jednat s lidmi, motivovat je, povzbuzovat, neudusit svými případným nevhodnými poznámkami a komentáři zárodek aktivity, i kdyby s ní třeba lídr stoprocentně neladil.

Prostě mám vyšší očekávání, co by měl předseda a předsednictvo dělat. Přiznám to narovinu.

Riziko, že bych se mohla zmýlit v tom, že Bohouš je právě osobnost, kterou momentálně potřebujeme víc než co jiného, je podstatně menší než riziko, že zvolením stejného předsedy promrháme příležitost dát kraji nový impulz.
A nakonec Lukáš by z pozice místopředsedy dokázal zkontrolovat mnohé i zajistit kontinuitu. A to by stačilo.

Shrnuji to zde pro ty, co nebyli na schůzi.
"Abychom si udrželi vnitřní klid, musíme úspěch i neúspěch považovat za stejně důležité." (Sri Chinmoy)
* * *
milus.kotisova@pirati.cz, 778 111 455
iniciátorka a ideová kurátorka Pirátské putovní univerzity
https://www.facebook.com/groups/257921767995854/
Milus.Kotisova
Rozhodčí komise

Dal poděkování: 73 krát
Dostal poděkování: 184 krát

Příspěvekod Karel.Kratochvil » 14 led 2018, 09:00

Lukas.Barton píše:Jako asistenta poslance jsem si ho vzal, protože bylo potřeba řešení vzniklé situace, zejména hledání místa pro mou krajskou kancelář, včetně vyřízení všeho papírování. To splnil a uložený úkol provedl. To, že to vnímá jako odměnu je na jeho úvaze, já vítám úsporu na bonusu z krajského rozpočtu, ale z mé strany jsem si ho na práci asistenta vzal, protože se osvědčil a v danou dobu pro to byl nejvhodnější člověk, kterému důvěřuji, že danou věc dotáhne zdárně do konce.

Toto zní rozumně. Byla to již zveřejněná informace nebo se to dovídáme až teď, kdy je po všem a opravdu vykonal práci odpovídající 1 a půl úvazku?
Karel.Kratochvil
Návštěvník – není člen Pirátů

Předchozí

Podobná témata

Zpět na Plzeňský kraj