Babiš

Moderátor: Martin.Madej

Re: Babiš

Příspěvekod Ondrej.Profant » 12 dub 2015, 11:10

Jednoduché řešení: piratske-kauzy-f353/zajimava-videa-t10139-200.html#p391248 (křičení na fótu to není)
předseda Pirátů Praha, garant programové komponenty Svoboda informací
Ondrej.Profant
Poslanec Parlamentu ČR

Dal poděkování: 13193 krát
Dostal poděkování: 7266 krát

Příspěvekod klivan » 13 led 2018, 23:25

[quote="Petr.Bajgar"]Babiš je podobný rakovinný nádor české politiky jako byly podnikatelské Veselé Veverky jen v mnohem větším, nebo TrOP 0,9% která za korupční prachy z nakupu letoun Casa Kraďous přetavil v kašírovanou politickou mafii ukritou za ikonu K.Schwazenberga. .....

Čoveče s tou Parkanovou a aférou Casa se mi to nějak nepozdává, pět let se vyšetřování prakticky nepohnulo z místa.“
Tak bud je nevinná, nebo je naše justice neschopná. V každém případě je to příšerné, pokud je nevinná a 5 let chodí k soudu, tak jí nikdo nevrátí zničenou pověst, karieru atd. Jourová prý chtěla spáchat ve vazbě sebevraždu. Nevím, jak je toto možné.
Na jedné straně jsou nevinní lidé taháni po soudech, na druhé straně evidentní zločinci se prohání po republice a stát není schopen je dostat do šatlavy :D

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ob ... vkourimsky
Lékař léčí, příroda uzdravuje
klivan
Uživatel fóra – není člen Pirátů

Dal poděkování: 151 krát
Dostal poděkování: 114 krát

Příspěvekod Jiri.Janecka » 14 led 2018, 11:03

klivan píše:Jourová prý chtěla spáchat ve vazbě sebevraždu.

Jourová, naopak jako jeden z mála prominentů se ve vazbě nezhroutila a přesně dodržela to, co advokáti klientům radí. O ničem se nebavit, nepřistupovat na žádné dohody. Natvrdo odmítnout vypovídat. Že dokázala variantu nic mi nedokázali přetavit ve variantu nevinná jak lilie je holt otázka toho být ve správný čas na správném místě.
Jiri.Janecka
Člen KS Středočeský kraj

Dal poděkování: 358 krát
Dostal poděkování: 2072 krát

Příspěvekod klivan » 14 led 2018, 12:52

Jiri.Janecka píše:
klivan píše:Jourová prý chtěla spáchat ve vazbě sebevraždu.

Jourová, naopak jako jeden z mála prominentů se ve vazbě nezhroutila a přesně dodržela to, co advokáti klientům radí. O ničem se nebavit, nepřistupovat na žádné dohody. Natvrdo odmítnout vypovídat. Že dokázala variantu nic mi nedokázali přetavit ve variantu nevinná jak lilie je holt otázka toho být ve správný čas na správném místě.

jedním z principů právního státu je presumpce neviny
Každý je napřed pokládán za řádného člověka, dokud není dokázán opačný názor:
Neexistuje nevinný člověk! Všichni jsou to zločinci, jen se o tom neví."(Robespier?) ;)
Autoritativní režimy to vědí a jsou podle toho zařízené. Presumpce viny a tvrdé postihy. A je pořádek. Já bych se s nimi nemazlil!
Tak toto taky nevedlo k pokroku :D
klivan

Příspěvekod Karel666 » 15 led 2018, 11:22

Hele, ale to co píšeš by znamenalo, že musíš tvrdě potrestat Michálka a seřvat předsedu Bartoše :D, já už se naučil, že v každé skupině je presumce neviny jenom pro toho kdo je snáma :D
Karel666

Dal poděkování: 7 krát
Dostal poděkování: 38 krát

Příspěvekod klivan » 16 led 2018, 22:37

Karel666 píše:Hele, ale to co píšeš by znamenalo, že musíš tvrdě potrestat Michálka a seřvat předsedu Bartoše :D, já už se naučil, že v každé skupině je presumce neviny jenom pro toho kdo je snáma :D

Já Jourový celkem věřím a nemám informace, v Burešlandu nevíš dne ani hodiny kdy na tebe někdo zaklekne :D Takže institut presumpce nevinny je velice důležitý, obvinování bez důkazu, na objednávku je hnus. :D

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... y-jourove/
klivan

Příspěvekod Karel666 » 18 led 2018, 12:21

klivan píše:
Karel666 píše:Hele, ale to co píšeš by znamenalo, že musíš tvrdě potrestat Michálka a seřvat předsedu Bartoše :D, já už se naučil, že v každé skupině je presumce neviny jenom pro toho kdo je snáma :D

Já Jourový celkem věřím a nemám informace, v Burešlandu nevíš dne ani hodiny kdy na tebe někdo zaklekne :D Takže institut presumpce nevinny je velice důležitý, obvinování bez důkazu, na objednávku je hnus. :D

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... y-jourove/

Ale já ten institut nespochybňuju, jenom se směju, že u pirátů neplatí, tak proič by ho měli respektovat ostatní ;)
Karel666

Dal poděkování: 7 krát
Dostal poděkování: 38 krát

Předchozí

Podobná témata

Zpět na Právní stát