Odvolání republikového předsednictva

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Požaduji svolání jednání celostátního fóra k projednání odvolání republikového předsednictva

Ano
27
24%
Ne
80
70%
Zdržuji se
7
6%

Celkem hlasujících : 114 - Celkem hlasů : 114

Re: Odvolání republikového předsednictva

Příspěvekod Ivan.Bartos » 24 pro 2016, 23:10

Petr.Bajgar píše:
Pavel.Moravec píše:Dočetl jsem mail od RP "Vánoční destilát Pirátských novinek".
Nevím, jestli tomu tak je, ale pokud idea takového mailu vznikla až na základě sebereflexe z této kauzy, pak za mne má RP pár bodů. Uznat chybu a tak rychle se z ní poučit, to se mi líbí.
Taky jsem si přečetl očividný produkt psavkyň.
Oceňuji snahu P.Moravce hledat pozitivní "Pokud" náznaky "Sebereflexe".
Ano pochopit a uznat chybu by skutečně mohlo být náznakém možnosti pozitivního vývoje.
Po sedmi letech zkušeností s dnešními členy RP se obávám, že je to jen přání otcem myšlenky.

Psavkyně potěšitelným způsobem používají odkazování, děkuji jim za toto.

PS: Škoda, že I.B. nevyslyšel už po CF 2009 mé doporučení, aby RP mělo svoji asistentku(y), mohli jsme dnes být o trochu dál než jsme.

Jen si dovolím podotknout, že věc nepsaly psavkyně, ale vykopl to v první verzi Jakub Michálek (po té, co jsme si tuto formu schválili jako pravidelnou), já jsem dělal první review, pak to dopsal Vojta Pikal, jazykovou korekturu dělala Lydie, pak to celé zrevidovalo RP a přes TO šlo dál. Když je někdo mimo, nedá se mu pomoci.
Takže pokud v tomhle nemáš Petře pravdu a je to podle tebe očividné, zkus překalibrovat pohled na věc, protože to shazuje další věci, které jsou podle tebe jasné. Očividně :-) PS prosím Petra Bajgara, aby své nevěcné analýzy v jiných vláknech. Ideálně doporučuji Piráti pirátštější než Piráti, které je jistě jeho oblíbené. Pěkné Vánoce všem.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Za tento příspěvek dostal jeho autor Ivan.Bartos 2 poděkování od:
Robert.Magni, Vojtech.Pikal
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo

Dal poděkování: 4385 krát
Dostal poděkování: 15526 krát

Příspěvekod Petr.Bajgar » 25 pro 2016, 00:27

Ivan.Bartos píše:Jen si dovolím podotknout, že věc nepsaly psavkyně, ale vykopl to v první verzi Jakub Michálek (po té, co jsme si tuto formu schválili jako pravidelnou), já jsem dělal první review, pak to dopsal Vojta Pikal, jazykovou korekturu dělala Lydie, pak to celé zrevidovalo RP a přes TO šlo dál. Když je někdo mimo, nedá se mu pomoci.
Takže pokud v tomhle nemáš Petře pravdu a je to podle tebe očividné, zkus překalibrovat pohled na věc, protože to shazuje další věci, které jsou podle tebe jasné. Očividně :-) PS prosím Petra Bajgara, aby své nevěcné analýzy v jiných vláknech. Ideálně doporučuji Piráti pirátštější než Piráti, které je jistě jeho oblíbené. Pěkné Vánoce všem.

Pokud to nepsaly psavkyně tak sorry, ale ten text je stejně neobvyklý jako jejich existence v PP-CZ.

Kdo je a kdo není mimo vidíme už od r.2009 a to z mnoha voleb a pouze sporadických a více méně bezvýznamných úspěchů dosavadní PP-CZ osedlané I.Bartošem. Ať už se I.B. a jeho partička vychvalovala(uje) sebevíc, nic to nezmění na skutečnosti, že PP-CZ pod jejich vedením opakovaně zklamala(vá) očekávání spoluobčanů, kteří následně raději volili obskurní projekty VV,TrOP 0,9%, SPD, ANO a kdo ví jak se ještě jmenovali(ují). Bartošova squadra absolutně nedokázala vytvořit z Pirátů agilní politickou stranu dávající možnost nástupu nové generace politiků jiného typu než v marketingových partajích.

Opravdu jsem zvědav kolik prohraných voleb a především zmarněných politických příležitostí, šancí a možností, ještě Piráti potřebují než jako seskupení politiků pochopí, že Bartoš a jeho fanklub je vedou stále a jen k okrajové bezvýznamnosti. To že je I.B. oblíbencem medií na tom nemůže naprosto nic změnit.

PS: Pokud I.Bartoš stále žije v představě, že politická strana jakou jsou i Piráti, bude jen partičkou jeho kamarádíčků doporučuji mu, aby se věnoval hře na akordeon pro jeho případné obdivovatele.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Petr.Bajgar 2 poděkování od:
Ivan.Bartos, Robert.Magni
Petr.Bajgar
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj

Dal poděkování: 6942 krát
Dostal poděkování: 3444 krát

Příspěvekod Janek.Wagner » 06 led 2017, 10:46

Dalším důvodem je návrh RP tzv. Organizční řádu, který předložil RV, který obsahuje zásadní zásahy do vnitrostranické demokracie a omezuje přímou demokracii, na které Piráti stojí: clenske-podnety-f350/zastaveni-jednani-rv-3-2017-novela-organizacniho-radu-a-d-t35675.html

Za tento příspěvek dostal jeho autor Janek.Wagner poděkování od:
Robert.Magni
Janek.Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů

Dal poděkování: 4279 krát
Dostal poděkování: 4263 krát

Příspěvekod Ivan.Bartos » 06 led 2017, 10:50

Předložení návrhu jednání RV je další důvod k odvolání. Janku, Janku...předlož taky nějakej návrh. Podobně jako jinde, čtu od tebe vždycky...je to špatně. Uplně špatně. Totálně špatně. Ale velmi dlouho jsem neviděl žádný...a takto to je dobře.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Za tento příspěvek dostal jeho autor Ivan.Bartos 2 poděkování od:
Robert.Magni, Vojtech.Pikal
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo

Dal poděkování: 4385 krát
Dostal poděkování: 15526 krát

Příspěvekod Vojtech.Pikal » 06 led 2017, 17:11

(kdo nic nedělá, nic nepokazím. Mám pocit, že část základny si přeje, aby jsme nic nedělali s předsavou, že do těch funkcí se prostě prosedíme, nebo co.)
člen RV, AO, ZO, FO a PO a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb|blog Tel: 776635258 Mumble status

Za tento příspěvek dostal jeho autor Vojtech.Pikal 6 poděkování od:
Ales.Jakl, Frantisek.Kopriva, Giuseppe.Maiello, Ivo.Vasicek, Jakub.Michalek, Robert.Magni
Vojtech.Pikal
Poslanec Parlamentu ČR

Dal poděkování: 22500 krát
Dostal poděkování: 15768 krát

Příspěvekod Lukas.Novy » 06 led 2017, 17:22

Je tu spousta ukolu, ktere je treba resit a nic nepokazi. Napriklad ucetnictvi.
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.

Obrázek

Za tento příspěvek dostal jeho autor Lukas.Novy 3 poděkování od:
Josef.Kadlecek, julie.nova, Robert.Magni
Lukas.Novy

Dal poděkování: 3040 krát
Dostal poděkování: 13145 krát

Příspěvekod Janek.Wagner » 06 led 2017, 21:49

Ivan.Bartos píše:Předložení návrhu jednání RV je další důvod k odvolání. Janku, Janku...předlož taky nějakej návrh. Podobně jako jinde, čtu od tebe vždycky...je to špatně. Uplně špatně. Totálně špatně. Ale velmi dlouho jsem neviděl žádný...a takto to je dobře.
Jde o obsah návrhu. A dobře byl například mimořádný přezkum rozhodnutí RP. Tam CF zafungovalo obdivuhodně. Pochválils členy?

Za tento příspěvek dostal jeho autor Janek.Wagner 4 poděkování od:
Dalibor.Zahora, julie.nova, Petr.Bajgar, Robert.Magni
Janek.Wagner

Příspěvekod Roman.Kucera » 07 led 2017, 00:27

Vůbec se mi to nelíbí. Primárky jsou jedním ze základních pilířů naší vnitři demokracie. Snaha je obejít bez schválení CF je opravdu na odvolání RP. Fakt máte štěstí, že se to provalilo až teď.
Chcete mě v RV? Klik! :)

Pirátem se človék nestává, pirátem se rodí!

Za tento příspěvek dostal jeho autor Roman.Kucera 6 poděkování od:
Dalibor.Zahora, julie.nova, Lenka.Kozlova, Martin.Shanil, Petr.Vileta, Robert.Magni
Roman.Kucera
Republikový výbor

Dal poděkování: 10389 krát
Dostal poděkování: 19106 krát

Příspěvekod Robert.Magni » 07 led 2017, 00:51

Roman.Kucera píše:Vůbec se mi to nelíbí. Primárky jsou jedním ze základních pilířů naší vnitřni demokracie. Snaha je obejít bez schválení CF je opravdu na odvolání RP. Fakt máte štěstí, že se to provalilo až teď.

Ale oni to opravdu rozesílali k připomínkování. Paranoia mi sice šeptá,že počítali s leností a nezájmem spolustraníků,ale to je jedině tak na odvolání CF :twisted:
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko

Za tento příspěvek dostal jeho autor Robert.Magni 2 poděkování od:
Maria.Vasickova, Petr.Bajgar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj

Dal poděkování: 11676 krát
Dostal poděkování: 1983 krát

Příspěvekod Janek.Wagner » 07 led 2017, 01:24

Předmět: Vlákno úlevné

Roman.Kucera píše:Přechod na redmine byl velmi efektní zůsob, jak vedení uteklo od jakékoliv kontroly členské základny. Tohle tu stranu fakt zničí. Kujou si tam pikle, nikdo neví, co, pač nemá čas to prolejzat a pak nestačíme zírat, co za sviňárny tam upekli.
Janek.Wagner

PředchozíDalší

Podobná témata

Zpět na [Archív] Uzamčené členské podněty